Bobbi Brown – Pretty Powerful czyli jak zdobyć pewność siebie

Bobbi BrownPretty Powerful
Książka Pretty Powerful opowiada o mocy jaką mają w sobie kobiety.
Początek książki poświęcony jest radom makijażowym – jak się malować, znajdziemy w nim opis najważniejszych produktów do makijażu z podpowiedzią na co zwracać uwagę przy ich zastosowaniu.
Bobbi Brown – Pretty Powerful
Pretty Powerful to książka przedstawiająca historie wielu kobiet, które opisują swoje historie – kim są, co je wyróżnia, co daje im siłę. Bobbi Brown dzieli całość na poszczególne typy kobiecej urody i w każdej z nich znajdziemy podpowiedzi, jak naszą urodę możemy podkreślić.
Bobbi Brown – Pretty Powerful

Widzimy na przykładzie poszczególnych pań jak wyglądają przed i po pomalowaniu – makijaże nie są przerysowane, są przygotowane tak, by podkreślać w urodzie to, co w nas wyjątkowe.
Mnie w książce zachwyciły cytaty malowanych kobiet, które przypominają, że każda z nas jest wyjątkowa, że jesteśmy silne, bo jako kobiety pokonujemy wiele przeciwności losu, że powinnyśmy sie trzymać razem i się wspierać.

Bobbi Brown – Pretty Powerful

 

Bobbi Brown – Pretty Powerful

Biorąc te książkę do ręki nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po niej. Kończąc ją przypomniałam sobie wiele trików dotyczących malowania i podkreślania moich atutów, które na nowo wcieliłam do codziennego makijażu. Przed wszystkim jednak książka spełniła swoje założenia – zainspirowała mnie, dodała pewności siebie, przypomniała jak silna jestem i co mnie wzmacnia.

Bobbi Brown – Pretty Powerful

 

 

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *