Makijaż robiony na mnie przez mojego guru z Bobbi Brown – Eduardo Ferreirę

 

Wiecie jak to jest, gdy oglądacie kogoś przez ekran monitora, czytacie o kimś i go podziwiacie, a pewnego pięknego dnia ta osoba jakby nigdy nic rozmawia z Wami i czujecie się, jakby to była Wasz znajomy od dawna.
U mnie tak było z Eduardo Ferreirą – głównym makijażystą marki Bobbi Brown i mój osobisty guru od makijażu.

 

Eduardo Ferreira pomaga dobrać odpowiedni kolor podkładu do mojej skóry i pokazuje mi jak zakryć moje cienie pod oczami
Jak wiecie, markę Bobbi Brown lubię i cenię filozofię samej założycielki – jej podejście do kobiecości, podkreślanie atutów w urodzie każdej z nas, naturalność, spokój, minimalizm. Eduardo tę filozofie uosabia.
Eduardo to bomba pozytywnej energii i człowiek, który od razu wie, który podkład idealnie będzie pasował do Twojej skóry.
Bobbi Brown – Naturalna RewolucjaAle Eduardo to tylko część teamu Bobbi Brown 🙂
Bobbi Brown – team w sklepie w Galerii Plac Unii Lubelskiej w Warszawie
Bobbi Brown team cd – sami fajni ludzie pracują w i dla Bobbi Brown – dziewczyny, dzięki za zaproszenie, było niesamowicie miło i pouczająco :*
Na spotkaniu z Bobbi Brown było nas 5 dziewczyn i 5 makijażystów (+Eduardo), którzy mieli nam pokazać jak w prosty i naturalny sposób wyglądać pięknie. Make-up “no make-up”, umalowana ale nie przemalowana, pure beauty – to wszystko brzmi bajecznie prosto, ale w rzeczywistości było trudne do wykonania, przynajmniej dla mnie. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy – np co powinnam podkreślać i jak to robić.
Bobbi Brown – kilka słów Eduardo Ferreiry o nowym podkładzie w sztyfcie
Bobbi Brown wie jak ważny w make-upie jest wysoka jakość produktów, które się używa. Wie, że wszystkie jesteśmy  i dlatego musimy mieć wiele kolorów do wyboru. Przez lata marka wypracowała wiele rozwiązań, które ułatwiają nam życie. Mnie zachwycił korektor i korektor pod oczy – w opakowaniu mamy korektor, który wybieramy z bogatej gamy kolorystycznej + puder, którym zawsze musimy zakończyć makijaż by korektor nie zbierał się w załamaniach powieki.
Bobbi Brown – tym mnie malowano – korektor, korektor pod oczy, żel do brwi i nowość – krem pod oczy

 

Bobbi Brown – Hydrating Eye Cream – nowość korektor pod oczy, korektor, żel do brwi
To, co zawsze mnie zadziwia to fakt, jak dużą uwagę marka Bobbi Brown zwraca na jakość. Nad nowym produktem pracują nawet kilka lat metodą prób i błędów, by to co pojawi się w ich ofercie było praktyczne i sprawdzone.
Na tym spotkaniu przesympatyczna Natalia aka mistrzyni smookey eyes pokazała mi na co mam zwracać uwagę, jak zakryć cienie pod oczami (tak, to mój odwieczny problem) i niedoskonałości, jaki kolor różu powinnam wybierać i jak w ciągu 5 sekund ułożyć brwi.
Oto jak wyglądała moja nauka – Natalio- ogromne dzięki za masę dobrych rad, które od naszego spotkania wykorzystuję 🙂

 

 

 

 

 

 

Tak wyglądałam już “po” – jak Wam się podoba?

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Makijaż robiony na mnie przez mojego guru z Bobbi Brown – Eduardo Ferreirę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *