Najgorętsza premiera makijażowa w roku – Kat von D już w Perfumeriach Sephora

Od dziś dostępne są kosmetyki Kat von D w Polsce!
Większość miłośniczek makiajażu zna lub słyszała o tej marce. Co warto kupić by być IT GIRL? Co się u mnie sprawdziło i  co według mnie warto bezwzględnie kupić – o tym w tym poscie 🙂
Kat von D w perfumeriach Sephora Polska
Kat von D w perfumeriach Sephora Polska – szminka Studded Kiss kolor Underage Red

 

Sa takie marki, których obecności zazdrościmy naszym zagranicznym znajomym. Że mogą sobie od tak po prostu pójść do perfumerii w każdej chwili i kupić to, co im sie podoba od ręki. Że nie muszą zamawiać kosmetyków przez znajomych, którzy pojechali na urlop za granicę. I teraz nie musimy już zazdrościć naszym sąsiadom Kat von D, bo mamy markę u siebie.Kat von D – paleta do konturowania Shade + Light

 

Miałam to szczęscie, że mogłam osobiscie poznać i zobaczyć twórczynię marki. To osoba o nietuzinkowej osobowości, pewna siebie i przedsiębiorcza kobieta ale też ciepła i miła osoba. Tworzone przez nią kosmetyki są podobne do niej – są profesjonalne, mają czarny, lekko rockowy charakter i dobra jakość.
Na co warto zwrócić uwagę wśród produktów Kat von D?
Z pewnością na paletę do konturowania Shade + Light. Dzięki niej z łątowścią mozemy wymodelować nasza twarz i odjąć sobie kilka kilogramów. Kolory ładnie się łączą ze sobą, dobrze współgrają z większością podkładów i są wydajne (choć najjaśniejsze kolory najszybciej mi się skończyły).

 

Kat von D – paleta do konturowania Shade + Light

W środku opakowania mamy ściągawkę jak należy stosować wybrane kolory do wymodelowania konkretnego owalu twarzy. Dzięki temu naet laik sobie poradzi! 

Kat von D – paleta do konturowania Shade + Light

Drugim produktem, który według mnie warto kupić jest eyeliner Tatoo Liner. Przede wszystkim eyeliner jest bardzo precyzyjny, wygodny w użyciu, bo dobrze się go trzyma w dłoni, szybko zastyga na powiece, więc nie tracimy czasu przy tworzeniu makijażu. Jednak największą jego zaletą jest sam pisak – cienki na tyle, że mozemy nim wymalowywać przeróżne wzory – kropki, kreski.

Kat von D – eyeliner Tatoo Liner
Warto również, żebyscie przyjżeli sie na ich pędzle. Są wykonane z dbaniem o każdy szczegół – od wykończenia i opakowania, po dobre rodzaje włosia syntetycznego.

 

Kat von D – pędzel

 

Kat von D – pędzel
Kat von D – pędzel

 


Ostatnim kosmetykiem, który mi przypadł do gustu jest szminka i konkretnie ten, krwistoczerwony kolor Underaged Red z linii Studded Kiss

Kat von D – szminka Studded Kiss – Underage Red

Gdzie to wszystko możecie kupić? Od dzis na  www.sephora.pl  oraz w wybranych perfumeriach stacjonarnych Sephora.


P.S. Czy słyszeliscie o tej marce i macie coś konkretnego na oku?

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Najgorętsza premiera makijażowa w roku – Kat von D już w Perfumeriach Sephora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *