Nie wierzyłam, że to jest aż tak dobre

Jestem niedowiarkiem.
Szczególnie jeśli chodzi o kategorię “cudów”. Tu miał mieć miejsce cud. I to nie jeden raz, ale przy każdym nałożeniu.
Maski były dla mnie przez długi czas “ciemną masą”. Nakładałam ich sporo ale bez ładu i konsekwencji. Moje podejście zmieniło się gdy odkryłam kilka produktów, które poprawiły wygląd skóry w ciągu krótkiego czasu trzymania maski. Zobaczyłam, że realnie mogą wpłynąć na to jak wygląda moja cera. Ten produkt, a dokładniej marka GlamGlow była obecna na blogach ze wzmożoną ilością od ok 2 lat, jednak ja dosyć niedawno natknęłam się na te wszystkie “ochy” i “achy”.
Czy maska może być tak dobra? Że niby zastępuję wizyty w gabinecie,  że o kilka lat młodsza, że piękniejsza w 30 min… Jestem niedowiarkiem. Musiałam to sprawdzić na swojej skórze.
GlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżającaMaski GlamGlow to coś więcej niż maź nakładana przez nas na twarz. To filozofia, za którą ma podążać odpowiednie opakowanie, doznania zmysłowe, skład a także odpowiedni efekt. Jednym zdaniem – ma zachwycać….
GlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżająca,próbki maski bankietowej, pod oczy i oczyszczającej
GlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżająca
O marce GlamGlow usłyszałam jako o czymś, co przyszło do nas ze Stanów, konkretnie z Hollywood, w którym gwiazdy się nim zachwycają.
GlamGlow Thirstymud Hydrating Treatment to maska nawilżająca. Ale oprócz nawilżania także nawadnia, koi, odbudowuje i upiększa.
GlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżająca

 

 

Gęsty specyfik w kolorze błota zamknięty jest w niebieskim słoiku. Po otworzeniu czujemy przyjemną
i delikatną woń kokosa. Oprócz glinki francuskiej w składzie znajduje się silnie nawilżający kwas hialuronowy i cytrynowy, miód z kwiatów pomarańczy, olej kokosowy czy korzeń imbiru. Maska
Konsystencja jest rzadsza niż w przypadku maseczki przed wielkim wyjściem – czyli czarnej wersji swojej siostry. Łatwo się ją rozprowadza. Nie zatyka porów i nadaje się do każdej cery.

 

GlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżającaGlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżająca

 

Według mnie znaczącym plusem jest to, że sami decydujemy jak chcemy ją używać. Możemy ją nałożyć w ciągu dnia na 10-20 minut, by pomogła nam “napoić” skórę. Możemy także , dla mocniejszego działania nałożyć ją przed snem i pozostawić na całą noc. Rano obudzimy się z buzią gładką i delikatną niczym muślin, a co najważniejsze – dobrze nawilżoną.
Zobaczcie, jak wygląda sama maska w środku:
GlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżająca


Nie pokazuje jej na twarzy, bo widać, że maska jest … niemal niewidoczna 🙂

GlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżająca

 

Maska przeznaczona jest dla każdego typu skóry, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.
Trudno jest opisać to, jak duży efekt przynosi używanie tej maski. Skóra wydaje się być bardziej pełna, jędrniejsza, lepiej wypełniona.
P.S. Zamierzam zabrać w mały słoiczek tę maskę na czas lotu na wakacje do Ameryki Południowej, bo 10-11 godzinny lot nie służy skórze.
Nałożyłam ją także na poparzoną słońcem skórę. Przyniosła mi ukojenie i delikatnie uspokoiła rozognione miejsca.
Maska kosztuje 199zł/50ml i wydaje się, że to dużo. Ja jednak twierdzę, że dobre maski muszą kosztować. Sama już stosowałam popularne maseczki jednorazowe i wiem, że nie robiły na mojej skórze wrażenia. Teraz uważniej dobieram maseczki i widzę jak takie produkty jak ta maska Thirstymud nawadnia moją skórę niczym ogrodnik nawadnia swoje rośliny. A to porównanie jest szczególnie trafne, biorąc pod uwagę, że upały mają nam się jeszcze chwilę utrzymać, a wiele z nas świadomie lub trochę mniej zażywa kąpieli słonecznych. Oby nasza skóra na tym nie ucierpiała.  No to teraz czyham na promocję pozostałych maseczek – próbkę maseczki bankietowej z kawałkami zielonej herbaty miałam i przez kilka dni po niej moja skóra była pięknie rozświetlona. Aż się boję pomyśleć jak zadziałają razem 🙂

 

GlamGlow – Thirstymud Hydrating Treatment – Maska nawilżająca


Maski GlamGlow można kupić wyłącznie w sieciach perfumerii Douglas.


Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Nie wierzyłam, że to jest aż tak dobre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *