Provoke’ujące kosmetyki od Dr Ireny Eris

Dr Irena Eris i jej marka kosmetyków Provoke stworzyła kolejne produkty, które pokazują, że polskie marki mają się czym pochwalić także w dziedzinie make-up’u.

Makijaż PROVOKE – cienie w kredce, puder sypki Illuminating Loose Powder i puder rozświetlający w kompakcie Sun Shimmer
PROVOKE – cienie w kredce, puder sypki Illuminating Loose Powder i puder rozświetlający w kompakcie Sun Shimmer 

 


Już za same opakowania należą się gratulacje producentowi. Niczym nie odbiegają kosmetykom marek premium. Estetyka opakowań przekłada się na odbiór całości i jak dla mnie ma duże znaczenie – w końcu jestem kobietą i “sroką” – jak się błyszczy, to biorę 😉PROVOKE – cienie w kredce, puder sypki Illuminating Loose Powder i puder rozświetlający w kompakcie Sun Shimmer 
Spośród nowości największym “hitem” jest piękny rozświetlacz. Nie ma on widocznych gołym okiem drobinek, co sprawia, że subtelnie rozświetla nasza skórę. Dobrze się go nosi przez cały dzień, a opakowanie z łatwością spakujemy do kosmetyczki. Nadaje on świetlisty blask naszej cerze. Można go używać zarówno do rozświetlenia i ożywienia skóry twarzy, ale także dekoltu czy ramion. Ja opatentowałam także użycie go na powieki – pięknie je rozświetla jeśli nie mamy nic innego oprócz niego na wyjeździe.

 

PROVOKE – puder rozświetlający w kompakcie Sun Shimmer
Ciekawymi kosmetykami są cienie do powiek w kredce. Są dostępne w 2 kolorach – bardzo jasnym, perłowym i złotym – możecie zobaczyć jak wyglądają na poniższym zdjęciu. Co ciekawe, cień nr 1 służy do rozświetlenia pod łukiem brwiowym, co optycznie powiększa oko. Oba mają przyjemną, kremową konsystencje. Załączona do kredki gąbeczka dobrze rozciera je i sprawia, że możemy je łączyć z cieniami sypkimi lub w kamieniu. Możemy je też rozetrzeć palcem, co ja lubię robić. Cienie są bardzo dobrej jakości – nie można im nic zarzucić, bo utrzymują się na miejscu przez standardowe kilka do kilkunastu godzin po nałożeniu. Choć byłam do tej pory niezbyt chętna do używania tego typu cieni, te z pewnością będę co jakiś czas używać.

 

Makijaż PROVOKE – cienie w kredce, puder sypki Illuminating Loose Powder i puder rozświetlający w kompakcie Sun Shimmer

 

PROVOKE – cienie w kredce nr 1

 

PROVOKE – cienie w kredce nr 1Makijaż PROVOKE – cienie w kredce, puder sypki Illuminating Loose Powder i puder rozświetlający w kompakcie Sun Shimmer

 

Makijaż PROVOKE – cienie w kredce, puder sypki Illuminating Loose Powder i puder rozświetlający w kompakcie Sun Shimmer

 

Ostatnim kosmetykiem z nowości PROVOKE jest sypki puder Illuminating Loose Powder. To puder sypki zamknięty w opakowaniu do połowy przezroczystym. Dzieki temu widzimy ile kosmetyku nam zostało. W zestawie jest gąbeczka, a ja nakładam go dużym pędzlem. Puder ma neutralny kolor i lekko rozświetla. Daje wrażenie wyrównania cery i rozświetla ją w naturalny, subtelny sposób. Co więcej tak jak inne dobre pudry sypkie mamy pewność, że cera po jego użyciu będzie matowa tam gdzie powinna. Dla mnie to must have każdego ranka po nałożeniu podkładu.
PROVOKE – Puder sypki Illuminating Loose Powder

 

Makijaż PROVOKE – cienie w kredce, puder sypki Illuminating Loose Powder i puder rozświetlający w kompakcie Sun Shimmer

 

Wszystkie kosmetyki PROVOKE możecie kupić na stronie Dr Ireny Eris Ceny są przystępne jak za dobrej jakości kosmetyki. Powinnyśmy być dumni, że i u nas powstaje coś dobrego, czym mam nadzieje będziemy się niedługo szczycić także zagranicą!Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Provoke’ujące kosmetyki od Dr Ireny Eris

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *