Uważaj, jak jedziesz Babo, czyli o moim powrocie do jeżdżenia samochodem i KONKURS

Naszła mnie ostatnio pewna refleksja…
Sporo u mnie zmian w życiu. Zmian, które przyszły naturalnie i zmian, na które zbierałam się od dawna.
Wprowadziłam nawyk picia na czczo ciepłej wody z cytryną (dlaczego to takie ważne pisałam Wam kilka dni temu).
Chodzę częściej w obcasach (a właściwie codziennie chodzę w obcasach i świetnie mi z tym! Ach, jak ja lubię moje nogi :))
Wróciłam do czytania motywujących książek i widzę, jak dużo mocniej doceniam wszystko.
I ostatnie – wzięłam się solidnie za jazdę autem… Po ponad 9 latach od zdania prawka… Ale, ale… lepiej późno niż wcale 🙂
Wygraj w konkursie kamerkę Navitel DVR R600
Taka ja w wieku 18 lat na wakacjach na Majorce. Nie, wtedy nie ja prowadziłąm auto w tych klapkach, ale przypozować do zdjęcia umiałam 😀

 

Kto mnie zna ten wie ile razy mówiłam, że ja nie będę jeździła samochodem, bo nie chce, bo nie umiem i bo nie muszę. Ale prawda jest taka, że autem jest czasem wygodniej. Pamiętam jednak jaką barierę u mnie wywołują teksty kolegów i koleżanek, którzy jeżdżąc używają zdań typu – Jak ona jeździ!, Wiedziałem, że to kobieta! Uważaj Babo jak jedziesz! itp. Pewnie nie raz te teksty słyszeliście, a może nawet podobne sami mówicie. Napiszę Wam jedno – z pewnością takie teksty nie motywują i nie pomagają 😉
Ja znalazłam kilka sposobów, by sobie jazdę samochodem ułatwić i uprzyjemnić i dziś się z Wami nimi podzielę. A na koniec będzie małe rozdanie!
Biorąc pod uwagę, że jutro mamy Dzień Chłopaka, możecie wygrać prezent dla siebie lub dla Waszej drugiej połówki!  Fajnie, prawda?!
Kamerka Navitel R600
Co mi pomoga w uprzyjemnieniu sobie jazdy samochodem?
– przede wszystkim zaczęłam od powrotu na kurs doszkalający, bo po 9 latach od zdania prawo jazdy, nie miałam śmiałości jeździć – to dodaje pewności siebie i przypomina wszystkie przepisy
– zaczęłam jeździć na początku w porach o małym natężeniu ruchu – np w weekendy i bardzo rano do pracy, żeby uniknąć korków
– szlifowałam swoje jazdy pod okiem znajomych, którzy prowadzą od wielu lat
– słucham muzyki podczas jazdy i śpiewam – to mnie odstresowuje (jeśli zobaczycie jadącą blondynkę wymachującą i przeżywającą to, co śpiewa, to mogę być ja ;))
– wyposażyłam swoje auto w przydatne, a wręcz niezbędne dla mnie 2 urządzenia:
1) Pierwszym jest nawigacja lub uchwyt do nawigacji + telefon. Serio. Bez tego ani rusz. Próbowałam raz jechać z telefonem na kolanach i to bardzo odwraca uwagę od tego, co najważniejsze – czyli jazdy.
2)Po drugie – kamerka samochodowa. Ktoś mógłby pomyśleć, że jest zbędna, ale jak dla mnie to urządzenie ważne tak samo jak nawigacja. Czemu?
Po pierwsze jeśli chcemy faktycznie podszkolić swoje umiejętności w jeździe warto nagrać swoją jazdę i na spokojnie odtworzyć w domu. Uwierzcie, że dopiero wtedy zobaczycie ile błędów popełniacie .
Po drugie bezpieczeństwo. Dzięki tej kamerce w przypadku stłuczki lub wypadku łatwiej nam będzie uzyskać odszkodowanie, w niejasnych przypadkach.
Ja mam kamerkę Navitela – R600 z Full HD. Testowałam ją na różnych nawierzchniach – autostradzie i wyboistej, polnej dróżce i na obu sprawdza się wyśmienicie. Poza tym jest lekka i łatwo się ją montuje (nawet blondynka potrafi ;))
W związku z tym, że u mnie kamerka świetnie się sprawdziła, mam dla Was do wygrania także taki sam model tej marki. Prawda, ze chcecie – drogie kobiety – albo dla Was do samochodu, albo dla Waszych drugich połówek (powiedzcie tylko, że ich prezent na Dzień Chłopaka jest w drodze ;))
 
 
 
ROZDANIE
Co trzeba zrobić, żeby wygrać nową kamerkę Navitel DVR R600?
1) Być obserwatorem Pracowni Porannych Przyjemności na Facebooku  i Pracowni Przyjemności na Instagramie.
2) Napisać pod którymś ze zdjęć informaujących o rozdaniu na Facebooku, Instagramie lub pod tym wpisem na blogu Waszą ciekawą lub śmieszną historię samochodową – 1 osoba może udzielić 1 odpowiedzi lub będzie się liczyła pierwsza z nich.
Organizatorem rozdania/konkursu jest blog Pracownia Porannych Przyjemności.
2. Rozdanie trwa od 29.09.2017r do 14.10.2017r, wyniki zostaną podane w ciągu 7 dni.
3. Wysyłka wygranej nagrody nastąpi w ciągu 7 dni. Wysyłam tylko na terenie Polski (mogę przesłać do kogoś z rodziny, jeśli jesteście spoza PL).
4. Należy być pełnoletnim aby wziąć udział w rozdaniu bądź uzyskać zgodę rodziców 😉
5. Biorąc udział w rozdaniu akceptujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883 z późn.zm.) Wyrażasz również zgodę na opublikowanie Twojego pseudonimu i e-maila na kanałach Facebook, Instagram i blog, których właścicielem jest Pracownia Porannych Przyjemności.
6. Rozdanie nie jest konkursem w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
7. Organizator konkursu wybierze według subiektywnej oceny jego zdaniem 1 najciekawszą odpowiedź i nagrodzi ją kamerką Navitel R600 Full HD.
8. Wygrana osoba musi podać swoje dane do wysyłki na maila ina_1986(at)o2.pl
8. Reklamacje należy zgłaszać na maila podanego na stronie Pracowni Porannych Przyjemności najpóźniej w przeciągu 14 dni od zakończenia konkursu.
9. Nagrody nie mogą zostać wymienione na wartości pieniężne.
Do dzieła, kto chce wygrać 🙂


EDIT: WYNIKI!


Kochani, wybrałam dzis zwycięzce, który otrzyma kamerkę Navitel. W wyborze pomagali mi 2 pomocnicy, bo mnie samej trudno było wybrać tylko 1 osobę. Wasze opowieści były śmieszne, a chwilami budziły grozę, ale za heroiczną postawę i ciekawy opis nagroda trafia do Mariusza Cudnego. Gratuluje i poprosze o adres w waidomości prywatnej.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Uważaj, jak jedziesz Babo, czyli o moim powrocie do jeżdżenia samochodem i KONKURS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *