wSPAniały weekend – gotowanie z gwiazdami z Allaboutlife.pl i Hotelarnią Spa pod Poznaniem

Jeśli zastanawiacie się jak można miło spędzić weekend, to polecam Wam pobyt w pewnym ciekawym miejscu pod Poznaniem. Miejscem tym ciekawszym, bo odwiedziłam je przy okazji warsztatów kulinarnych z gwiazdami, które zorganizowało Allaboutlife.pl
Jesteście ciekawi co się działo?
  
Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod Poznaniem z dziewczynami z marki Missha Polska
Relaks absolutny z Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod PoznaniemW drodze z Warszawy do Poznania, ok 20km wcześniej znajduje się kompleks SPA z hotelem – HOTelarnia / SPAlarnia. Budynek jest niepozorny i nie spodziewałam się, że w środku znajduje się nowocześnie urządzona przestrzeń z fotografiami mojego ulubionego fotografa – Szymona Brodziaka. Całość to połączenie kilku stylów – minimalistycznego stylu skandynawskiego, stylu country i ciekawych dodatków ze stylu nowoczesnego.

Na miejsce z Warszawy pod Poznań dowiozły nas samochody Nissan. Po przyjeździe, powitaniu przez gospodarzy i dziewczyny z Allaboutlife i zakwaterowaniu do pokoi mieliśmy pierwszy przystanek na długiej liście aktywności – mogliśmy spróbować swoich sił podczas jazdy autami marki Nissan w ekstremalnych warunkach.

 

Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod Poznaniem

 

Chwilę później zorganizowane były warsztaty z robienia wianków świątecznych połączonych z rozmową o kosmetykach marki Missha. Nie myślałam ,ze tworzenie takich wianków to taka dobra zabawa, która pobudza wyobraźnie. Sama teraz będę próbować swoich sił także w przyszłym roku w tworzeniu wianków.

 

Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod Poznaniem

 

Ten wianek ze zdjęcia leży u mnie do dziś i przypomina o tym weekendzie. Dziewczyny z marki Missha opowiedziały nam skąd marka czerpie bogactwo składników i dlaczego azjatycka pielęgnacja pomaga w dbaniu o piękną i zdrową skórę.

 

Allaboutlife.pl i mój wianek świąteczny
Wieczorem rozpoczęliśmy kulminacyjny punkt wyjazdu – warsztaty z gwiazdami.
Kamila Szczawińska, Ewa Szabatin, Monika Mrozowska, Justyna Marszałkowska – Jakubik, Sylwia Chrzanowska-Olbryś, szef kuchni Hotelarnia Jacek Blicharski, szef kuchni Łukasz Konik oraz szef kuchni Krzysztof Chełchowski utworzyli zespoły, z którymi przygotowali szereg wigilijnych dań w nowoczesnym wydaniu. Nie zabrakło na naszym wigilijnym stole zarówno dań wegetariańskich, dań z rybami ale także pojawił się świąteczny napój i gorąca, rozgrzewająca czekolada. Nie ugotowalibyśmy tego wszystkiego gdyby nie sponsorzy wyjazdu – Oleje Semco, Zepter, Krasnystaw, herbaty Vitax, kawa Inka, Fiskars, kasze Cenos, Ole, Baziółka czy Curver.

 

Allaboutlife.pl i gotowanie z gwiazdami
Po gotowaniu mogliśmy w kuluarach porozmawiać z gwiazdami i wymienić się naszymi opowieściami o naszych wymarzonych świętach, tradycjach i miło spędzić czas. Ja miałam okazję porozmawiać z jak się okazało bardzo miłą i otwartą na rozmowę Ewą Szabatin 🙂

 

Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod Poznaniem – tu z Ewą Szabatin

Wieczorem po jedzeniu pozostało nam jeszcze odpoczynek w przyjaznym otoczeniu hotelu na kanapach, a także – dla chętnych odwiedziny SPA.

Relaks z Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod Poznaniem

 

Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod Poznaniem

Będąc na miejscu w Hotelarni możecie korzystać z basenu, sauny, wykupić sobie zabiegi na twarz lub ciało albo tez skorzystać z bogatej oferty masaży.

Ze współlokatorką mojego pokoju – Lizą z Liza Taste – Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod Poznaniem

Ja spędziłam ten weekend w miłym towarzystwie Lizy z Liza Taste. Przyjemnie było odciąć się od tego, co w pracy i odpocząć w tak miłym otoczeniu i ciekawym towarzystwie.

Allaboutlife.pl i weekend w spa Hotelarnia pod Poznaniem
Ten wyjazd nie odbyłby się, gdyby nie działania tych dwóch niesamowitych dziewczyn – Patrycji i Elwiry, które czuwały nad całością od początku do końca. Nie wiem jak one to zdołały zrobić, ale wszystko działało jak w najlepszym, szwajcarskim zegarku! Dziewczyny, dziękuję za zaproszenie, było świetnie 🙂

 

Organizatorki tego całego pięknego zamieszania – Patrycja i Elwira z Allaboutlife.pl – kobiety rakiety i niezwykle kreatywne osoby
Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “wSPAniały weekend – gotowanie z gwiazdami z Allaboutlife.pl i Hotelarnią Spa pod Poznaniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *