Dior Vernis 2014 – przełomowa formuła lakierów żelowych


Szarość to nowa czerń nadchodzącej jesieni.
Pamiętam pesymistyczne powiedzenie – Życie jest kolorowe. Ma tyle odcieni szarości… W moim przypadku szarość jest kwintesencją elegancji i bardzo ją lubię w swojej garderobie. Teraz ten kolor zagościł także na moich paznokciach dzięki marce Dior i nowym kolorom lakierów Dior Vernis.

Dior Vernis – lakiery o konsystencji żelowej

Nie o same kolory jednak tu chodzi. Zmienia się formuła lakierów. Dzięki Dior Vernis mamy żelowe wykończenie jak po wizycie w salonie, a przez to lepszą trwałość i większy połysk.


Dior Vernice – lakiery do paznokci jesień 2014 – Trianon i Massai

Jesienią zapomnimy na chwilę o neonach i powrócimy do subtelnych zieleni, borda, fioletu, koralowego
Dior – lakier Dior Vernis 306 Trianon
Dior – lakier Dior Vernis 306 Trianon
Wygodny pędzel 
Ten lakier to coś więcej niż ładny kolor.Na uwagę zasługuje nie tylko profesjonalna formuła, ale także profesjonalny aplikator. Gruby, elastyczny i dłuższy niż wcześniej pędzelek, poprzez 1-2 pociągnięcia maluje płynnie cały paznokieć. Żeby kolor był idealnie zakryty warto pomalować 2 warstwy, choć już po 1 płytka jest dosyć równomiernie pomalowana.
Nowa, żelowa forma
Ich formuła ma zapewnić żelowe zakończenie. Ale co w nim takiego niezwykłego?
Powłoka na paznokciu jest lekko elastyczna. To sprawia, że trudniej jest odcisnąć nam wgniecenie na lakierze. Do tego nie odpryskuje tak łatwo jak inne lakiery do paznokci, których używam na co dzień. Dzieje się tak, bo emalia wzbogacona jest w organiczny silikon, który wzmacnia trwałość powierzchni. Dodatkowo technopolimer, który pochodzi z laminowanego szkła, znany jest ze swoich właściwości przytwierdzajacych. To on tworzy niewidoczne połączenia miedzy płytką paznokcia a lakierem i nie pozwala odprysnąć.
Ogromnym plusem jest szybkość zasychania tego lakieru. Wystarczy kilkanaście sekund i lakier jest suchy, a my możemy kontynuować to, co robiliśmy przed malowaniem.
Zdrowsza formuła
Miłym zaskoczeniem była dla mnie wiadomość, że lakier aż w 80% składa się z komponentów pochodzenia naturalnego. Dodatkowo NIE posiada metanalu, toluenu, syntetycznej kamfory i ftalanów.
Dior – lakier Dior Vernis 306 Trianon
Dior – lakier Dior Vernis 306 Trianon
Od 1962r., kiedy to ukazała się reklama lakieru do paznokci po raz pierwszy wypuszczonego przez dom mody (tak, to dom mody Dior), minęło sporo czasu. Zmieniła się nie tylko paleta barw, ale także i formuły uległy przeobrażeniu. Być może kiedyś ktoś będzie pisał o roku 2014 jako przełomowym w historii lakierów do paznokci za sprawą żelowych emalii.
Dzięki jednej buteleczce mamy trwałość (u mnie wytrzymuje aż do 4 dni bez top coat, co jest dla mnie wyjątkowo długim czasem), intensywny kolor i piękny blask niczym tafla szkła.
Dior – lakier Dior Vernis 306 Trianon
Dior Vernis

Dior Vernis to paleta 21 kolorów, spośród której każda z nas wybierze dla siebie kolor o przedłużonej trwałości. Jesteście ciekawe tych nowych lakierów? Próbowałyście już albo widziałyście je już w perfumeriach?

Dior Vernice – lakiery do paznokci jesień 2014

 


Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Dior Vernis 2014 – przełomowa formuła lakierów żelowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *