Z wizytą w Paryżu – Bath and Body Works

Która z nas nie chciałaby zamieszkać choć na chwilę w Paryżu? Ja nie znam takiej 🙂 Jeśli Wy tak jak i ja nie możecie z dnia na dzień przenieść się do Francji, możecie mieć namiastkę tego miasta i tego klimatu dzięki Bath and Body Works. Zamknijcie oczy i powędrujcie wyobraźnią na Pola Elizejskie.

 

Bath and Body Works – kolekcja Francais
Bath and Body Works – kolekcja French Riviera

 

Kolekcja prosto z Francji to kosmetyki, które kuszą eleganckimi aromatami i pięknymi opakowaniami. Do tego pastelowe kolory i już wiemy, że nie chcemy stąd wyjeżdżać.Bath and Body Works – kolekcja Francais

W skład kolekcji Francais wchodzi kilka mniejszych kolekcji o innych zapachach, m.in. Bonjour Paris czy French Riviera, La Fleur czy Rose Champagne. Wszystkie pachną słodko, uwodzicielsko i jak na Francje przystało elegancko.

Bath and Body Works – kolekcja Francais
Springtime in Paris jest nieco słodsza. Przyjemnie i równie słodko pachnie Bonjour Paris. Tu wata cukrowa miesza się z piankami marshmallow, kandyzowaną pomarańczą oraz ambrą. Z kolei La Fleur łączy drzewo sandałowe, nuty francuskich tulipanów, lilii wodnej, frezji i mandarynek. Jest w czym wybierać!

 

Bath and Body Works – kolekcja Francais
Całość jak zawsze jest zapakowana w piękną biało-granatową kratkę na torbie dzięki której te kosmetyki zawsze pięknie się prezentują, także jako prezent dla bliskiej nam osoby.

 

Bath and Body Works – kolekcja Francais
Kosmetyki z francuskiej kolekcji od Bath and Body Works możecie kupić w ich sklepach stacjonarnych w Warszawie w Złotych Tarasach lub Galerii Mokotów.
Bath and Body Works – kolekcja Francais


Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Z wizytą w Paryżu – Bath and Body Works

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *