Avene TriAcneal Expert dla osób dojrzałych z trądzikiem

Avene w tym roku wprowadziło kosmetyk, który wpisuje się w potrzeby wielu kobiet dojrzałych. I nie jest to kolejny krem anty-aging, bo tych na rynku jest pod dostatkiem.
Avene stworzyło produkt dla osób dojrzałych z problemami trądzikowymi, bo nie jest to coś, co dotyka jedynie osób w okresie dojrzewania. Avene TriAcneal Expert!

 

Chyba każdy z nas zna kogoś po 25 roku życia, kto ma wciąż problemy z trądzikiem (ja znam kilka kobiet i mężczyzn). Pomimo pozorów nie jest to choroba, która mają jedynie ludzie młodzi. Trądzik jest wynikiem zmian hormonalnych lub skóry trądzikowej i można się go “nabawić” także po 30 czy 40 r.ż.
Takie osoby z trądzikiem po 25roku powinny stosować inna pielęgnacje niż osoby w okresie młodzieńczym. Skóra po 25r.ż. potrzebuje dodatkowego nawilżenia, ale krem oprócz nawilżenia nie może zapychać skóry.
TriAcnéal EXPERT został opracowany specjalnie do pielęgnacji cery trądzikowej osób dorosłych. Redukuje niedoskonałości (krosty i zaskórniki) i ślady (blizny i przebarwienia) potrądzikowe oraz działa przeciwstarzeniowo. TriAcnéal EXPERT, to emulsja o kremowej konsystencji, która z łatwością rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Zapewnia skórze odpowiedni komfort i nawilżenie.
 
Krem należy stosować jedynie na noc i unikać ekspozycji na słońce, wiec jest teraz najlepszy okres na jego stosowanie.
 
Jak zadziałał u mnie?
Stosowałam go raz na kilka dni wieczorem, po serum i demakijażu skóry. 
Krem ma delikatny zapach, który nie drażni. Tak jak pisze producent emulsja ma kremową konsystencję, o kolorze lekko morelowym. Nie liczyłam na usunięcie zmian potrądzikowych lub blin i takich efektów nie zauważyłam u siebie. To co można jednak odczuć to fakt powstawania mniejszej ilości zaskórników. Krostki pojawiały się rzadziej i były mniejsze. Dodatkowo skóra nie była przesuszona podczas jego stosowania. W nowej wersji zmniejszono ilość kwasu glikolowego ale przez to podobno działa mniej impulsywnie i na efekty trzeba nieco dłużej poczekać. 
 
Czy warto? Tak, jeśli masz krostki, które pojawiają się od czasu do czasu a jesteś po 25r.ż. i potrzebujesz kremu, który usuwa zaskórniki, ale jednocześnie nie wysusza skóry twarzy. Jest wydajny, a opakowanie z pompką zapewnię higienę i wygodę jego użycia. 

 
Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Avene TriAcneal Expert dla osób dojrzałych z trądzikiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *