Peeling Mary Kay – Peeling Time Wise Repair

peeling do twarzy

Pewnie wiele z Was zna, używała lub słyszała o serii TimeWise d Mary Kay. To jedna z ich najbardziej popularnych kosmetyków do przywracania skórze młodego wyglądu. Od niedawna do grona tych produktów dołączył nowy peeling do twarzy, który także przy moich 30 latach nadaje się do cyklicznego stosowania. Mowa o nowym peelingu TimeWise Repair.

Mary Kay TimeWise Repair

Co kryje siew  tym pięknym, różowym opakowaniu?

peeling

Specjalny peeling do twarzy, który ma za zadanie dotrzeć do głębszych warstw naskórka i usunąć obumarły naskórek, jednocześnie pobudzając do produkcji nowy, nie pozostawia uczucia przesuszenia skóry.

Kwas glikolowy należy do kwasów AHA – alfa-hydroksykwasów, który działa jednocześnie dogłębnie, ale nadaje się nawet dla osób z cerą wrażliwą. Po zastosowaniu peelingu usuwane są martwe komórki naskórka.

Oprócz samego kwasu peeling do twarzy zawiera wyciągi roślinne oraz wyciągi z roślin morskich, które nawilżają skórę. Taki peeling przyda się nam nie tylko ze względu na wygładzenie skry,  ale także na fakt, iż po takim peelingu lepiej penetrują się wgłąb skóry składniki innych kosmetyków.

Po zastosowaniu peelingu Mary Kay TimeWise Repair

Skóra po jego użyciu ma bardziej jednolity koloryt. Jest gładsza i przyjemniejsza w dotyku, a jednocześnie przez złuszczanie drobne zmarszczki wydają się być mniej widoczne.

Wystarczy nanieść peeling do twarzy na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, nałożyć cienką warstwę peelingu i lekko go wmasować, omijając oczywiście okolice oczu.

Po 10 minutach zmywamy peeling i nakładamy nasz ulubiony krem nawilżający. Vola!

peeling do twarzy

Mary Kay – peeling TimeWise Repair

Peeling do twarzy TimeWise Repair jest perfekcyjnym uzupełnieniem pielęgnacji, możecie kupić na stronie Mary Kay w cenie 219zł. Peeling jest bardzo wydajny, dlatego starczy nam na wiele aplikacji.

Zastosowanie oraz efekty użycia peelingu do twarzy

Peelingi są jednymi z powszechnych i skutecznych sposobów na uzyskanie zdrowej, świecącej skóry. Peeling do twarzy to rodzaj środka do oczyszczania twarzy składający się z małych ziarenek lub perełek, które działają jak środek złuszczający usuwając martwe komórki naskórka, delikatnie usuwając brud, olej i martwe komórki skóry z powierzchni twarzy. Regularne stosowanie peelingu do twarzy pozwala uzyskać bardziej miękką, gładką skórę o poprawionej tonacji, teksturze i przejrzystości.

Peelingi do twarzy mogą być również korzystne dla zdrowia skóry, ponieważ pomagają odblokować pory, zmniejszają ilość wyprysków trądzikowych, minimalizują widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz poprawiają krążenie. Mogą nawet pomóc zmniejszyć ciemne plamy spowodowane uszkodzeniami słonecznymi lub innymi otarciami. Kluczem jest stosowanie peelingu do twarzy, który jest przeznaczony do konkretnego rodzaju skóry i aby używać go nie częściej niż dwa lub trzy razy w tygodniu.

Stosując peeling do twarzy wspomagasz naturalny proces odnowy skóry, należy pamiętać o delikatnym wmasowaniu go opuszkami palców, wykonując okrężne ruchy. Uważaj, aby nie szorować zbyt mocno, ponieważ może to spowodować podrażnienia i zaczerwienienia wierzchniej warstwy skóry. Po zastosowaniu peelingu należy spłukać, martwe komórki naskórka zostają one usunięte a skóra jest gotowa na korzystanie z właściwości kolejnych produktów pielęgnacyjnych.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archiwalnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścicielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

3 thoughts on “Peeling Mary Kay – Peeling Time Wise Repair

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *