Eterycznie i wygodnie z Wonderbra – My Pretty

Wonderbra – My Pretty Push Up Lace Bra i majtki My Pretty Thong
– Jestem fanatyczką dotyku. Narkomanką zmysłów. Spośród zapachów, odczuć i smaków szukam idealnego połączenia, jedności, magii. W lunatycznym transie wyciągam dłonie i szukam, choć oczy mam szeroko otwarte. Zmysły wyostrzone. 

 

Pojawiasz się świetle tam, gdzie Cię nie szukam. Tam, gdzie najmniej Ciebie się spodziewam.

 

A więc bądź. Uwiedź mnie. Niech to poczuję.” Myślenie jest erotyczne


Wonderbra – My Pretty Push Up Lace Bra i majtki My Pretty Thong

 

Fanatycy dotyku mogliby zapewne wyrecytować powyższy cytat, a fanatycy pięknej bielizny nie przejdą zapewne obojętnie obok pięknej bielizny Wonderbra My Pretty Push Up Lace Bra. To połączenie wygody z subtelnością, jaką może wydobyć zmysłowa koronkowa. Więcej nie piszę – zobaczcie sami… 🙂 I co Wy na to?


Wonderbra – My Pretty Push Up Lace Bra i majtki My Pretty Thong
Marka Wonderbra znana mi była od dawna z kampanii biustonoszy bez ramiączek, które trzymają się jak druga skóra. Wonderbra dbał o wygodę i świetne przyleganie do ciała Klientek. Tym razem jest podobnie. Nowa linii My Pretty i biustonosz My Pretty Push Up Lace Bra pięknie unosi biust, tworząc charakterystyczne i lubiane nie tylko przez Panie (Panów podobno też ;)) “góry i doliny”. Wygląda ładnie zarówno na małym jak i większym biuście. Fiszbiny nie wrzynają się w ciało, więc jest to dobra opcja także dla kobiet z dodatkowymi kilogramami, bo nosząc go nic nie powinno Was uwierać.
Wonderbra – My Pretty Push Up Lace Bra i majtki My Pretty Thong
Biustonosz prałam już wiele razy – wszystko w nim bez zmian, zatem mogę przypuszczać, że posłuży mi jeszcze długo.
Dodatkowym dla mnie atutem jest kolor tego biustonosza – jest bardzo uniwersalny, bo nadaje się w moim przypadku do niemal połowy ubrań (do drugiej połowy zakładam jasne staniki).
Mimo faktu, że jest wygodny, to zwraca także uwagę swoim wyglądem,, co bardzo mnie cieszy. Bardzo lubie biustonosze, które są zakończone koronką, bo pięknie układają się na skórze i nie odznaczają sie na bluzkach. Tak, ten to dokładnie ma.
Jeśli szukacie bielizny, którą można nosić zarówno na codzień ale równie dobrze sprawdzi się przy ważnych okazjach jak np randka, to jest to jedna z takich rzeczy…
Do biustonosza możecie dobrać brazyliany lub pełne majtki – do wyboru.Oprócz koloru szarego, ten model dostępny jest też w czerni-graficie
Jeśli spodobał się Wam ten model Wonderbra, zajrzyjcie do dystrybutora i zobaczcie jak wyglada ich  najbardziej popularny model biustonosza Wonderbra – Perfect Strapless, który  dzieki technologi hand shaped (“niewidzialnych rączek”), które podnoszą biust i utrzymują go na swoim miejscu nawet podczas podskoków.
Wonderbra – My Pretty Push Up Lace Bra i majtki My Pretty Thong

 

Wonderbra – My Pretty Push Up Lace Bra i majtki My Pretty Thong

 

Bieliznę Wonderbra Pretty Push Up Lace Bra możecie kupić w sklepie internetowym Boutique Bielizny oraz w sklepach stacjonarnych, które sprzedają bieliznę marki Wonderbra.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Eterycznie i wygodnie z Wonderbra – My Pretty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *