Kamuflaż idealny 2? Kryolan Dermacolor Paletka/kółko kamuflaży

Kryolan  – Concealer Circle no. 3 czyli po polsku paletka korektorów od Kryolan – ostatnia instancja w przypadku konieczności mocnego i trwałego kamuflażu na twarzy i ciele.

Kryolan jest firmą produkującą kosmetyki profesjonalne do makijażu teatralnego. Jej produkty muszą dobrze kryć, być mocno napigmentowane, utrzymywać się w ekstremalnych niemal sytuacjach…
Ale czy są to odpowiednie produkty do codziennego makijażu?

Kryolan Dermacolor – Concealer Circle no 3 – Kółko kamuflażu nr 3


Ta paletka jest nieoceniona w niektórych przypadkach, ale mam też świadomość jej słabości…


Znacie markę Kryolan?
Kryolan Dermacolor – Concealer Circle no 3 – Kółko kamuflażu nr 3

Kryolan – Dermacolor – kółko kamuflaży nr 3 to ładnie dobrane do siebie kolory – od jasnego beżu po lekki brąz dla opalonej skóry.
Kółko przydaje się przede wszystkim do przygotowania profesjonalnego makijażu, makijażu fotograficznego, który długo się utrzymuje i dobrze wygląda na zdjęciach.
Kamuflaże Kryolana ładnie się ze sobą łączą. Można nakładać je za pomocą pędzelka lub ręki. Dzięki 6 kolorom możemy pomieszać odcienie tak, by były odpowiednie zarówno do nałożenia korektora na twarzy, szyi, dekolcie czy reszcie ciała.

Kryolan Dermacolor – Concealer Circle no 3 – Kółko kamuflażu nr 3

Kółko do kamuflażu Kryolan nie jest jednak bez wad. Z jednej strony zakrywa dosłownie wszystkie zaczerwienienia, jakie tylko do tej pory miałam, ale z drugiej strasznie mnie zapycha, wiec przed jego nałożeniem mam dylemat – krycie czy piękna cera… Jest lekko tłusty w konsystencji i czuć też tę tłustość po nałożeniu na skórę. Do tego opakowanie nie należy do najwygodniejszych i najbardziej higienicznych (bo najczęściej nakłada się go opuszkiem palca), a także trudno jest wydostać korektory z rogów pod koniec ich używania.

Kryolan Dermacolor – Concealer Circle no 3 – Kółko kamuflażu nr 3

Podsumowując paletka korektorów – kamuflaży od Kryolan jest bardzo skutecznym kosmetykiem jeśli chodzi o jej przeznaczenie, ale jest bardzo ciężka i zapycha pory, mogąc powodować powstawanie krostek. Dla mnie to dobry produkt na wyjątkowe okazji, na co dzień używać bym jej nie mogła i nie chciała ze względu na ciężkość kosmetyku.
Cena: ok 75zł/40g

Kryolan Dermacolor – Concealer Circle no 3 – Kółko kamuflażu nr 3Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Kamuflaż idealny 2? Kryolan Dermacolor Paletka/kółko kamuflaży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *