Jesienne piękno w ujęciu Artdeco

O jesiennych kolekcjach makijaży już pisałam kilkukrotnie, nie było jednak słowa o nowościach Artdeco. A jest o czym pisać, bo Artdeco w tym sezonie przygotowało jak zawsze wyjątkową kolorystykę, ciekawe konsystencję i piękne opakowania dla swoich kosmetyków…  Jesteście ich ciekawi?
Artdeco – kolekcja The Sound of Beauty oraz Most Wanted Palette to go
3 tygodnie temu na spotkaniu z przedstawicielami marki Artdeco pokazano nam – blogerkom i dziennikarkom najnowszą kolekcję The Sounds of Beauty oraz 2 palety cieni oraz paletę do konturowania twarzy Most Wanted Palette to go i Most Wanted Contouring Palette. Wszystkie z kosmetyków były stworzone tak, by móc je ze sobą zestawić, a jak najlepiej to zrobić pokazał nam makijażysta marki – Macedonio…

 

Artdeco – kolekcja The Soundsof Beauty
Jak co sezon marka Artdeco wprowadziła nowe opakowanie kasetki Beauty Box Trio do cieni i różu. Tegoroczne ewidentnie nawiązuje do muzyki, dobrych rytmów i nasuwa nam myśl, że muzyka i piękno są sobie bardzo bliskie. Takie same opakowanie ma róż Blush Couture.

 

Artdeco – The Sound of Beauty Blush Counure róż

 

Artdeco – The Sound of Beauty Blush Counure róż
Blush Couture to róż i zarazem paleta modelująca, bo odpowiednio nakładając każdy z 3 kolorów, możemy optycznie uwydatnić poliki, żuchwę czy wysmuklić twarz. Róż, rozświetlacz i bronzer możemy nakładać pojedynczo lub omieść pędzlem wszystkie razem.

 

Artdeco – The Sound of Beauty Blush Counure róż
Beauty Box Trio zapowiada się równie ciekawie co róż. 3 wymienne cienie możemy dowolnie zestawiać spośród 4 cieni z nowej kolekcji. Ja wybrałam nr 158, 202, 224.

 

Artdeco – Beauty Box Trio – cienie The Sound of Beauty nr (od prawej) 158, 202, 224
Do ust marka proponuje nam szminki Perfect Color, które nadają intensywny kolor, efekt błyszczących ust i nawilżają je. Do mojej karnacji podobno najlepiej pasuje ten odcień – 73A, czyli miedź z pomarańczem.

 

Artdeco – Perfect Color Lipstick nr 73A z kolekcji The Sound of Beauty
Pisząc o jesiennych nowościach Artdeco nie da się nie wspomnieć o bestsellerze marki czyli bazie pod cienie a także kamuflażu do twarzy – Fixing Powder. Jak dla mnie ten ostatni jest warty uwagi szczególnie, jeśli mamy cerę mieszaną, tłustą lub ze skłonnością do świecenia. Utrwala makijaż i sprawia, że podkład dłużej się trzyma. A do tego jest bardzo wydajny.

 

Artdeco – kolekcja The Sound of Beauty oraz Most Wanted Palette to go
Artdeco oprócz kolekcji jesiennej wprowadziło palety do konturowania twarzy Most Wanted contouring palette i paletki cieni do powiek Most Wanted palette to go. Zestawy ceni dobrane są kolorystycznie – w naturalnych kolorach (cieliste, beże i brązy) oraz mocnych kolorach (szary, grafitowy, granat czy jasne kolory do rozświetlenia).

 

Artdeco – kolekcja The Sound of Beauty oraz Most Wanted Palette to go i Most Wanted Countouring palette

 

Artdeco – Most Wanted Palette to go
Na spotkaniu międzynarodowy makijażysta marki Artdeco  – Macedonio dobrał nam najlepsze jego zdaniem nowości do naszej karnacji. Miło było go spotkać i poznać kilka jego tricków związanych z makijażem.

 

Artdeco – Macedono i ja
Artdeco – kolekcja The Sound of Beauty
Artdeco – kolekcja The Sound of Beauty oraz Most Wanted Palette to go

Wszystkie produkty z najnowszej kolekcji Artdeco możecie kupić w stacjonarnych perfumeriach Douglas oraz ich sklepie internetowych.


Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Jesienne piękno w ujęciu Artdeco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *