Kremy z naparami ziołowymi – czy to działa? Kosmetyki DLA…

Dw tygodnie temu miałam przyjemność brać udział w spotkaniu prasowym marki Kosmetyki DLA. Dowiedziałam się na nim, że aż do 70% wody potrafią zawierać kremy w swoim składzie. Oznacza to, że płacimy w 3/4 za wodę, która de facto niewiele wnosi do pielęgnacji naszej skóry.
Kosmetyki DLA to polska marka założona przez dwie dziewczyny – Martę i Zosię, które rozpoczęły zabawę z produkcją kremów dla swojej rodziny i bliskich i po tym sukcesie pomyślały, że mogą robić to masowo.
Kremy, które stworzyły opierają się na naparach ziołowych głównie z roślin dostępnych w Polsce.Dziewczyny w chwili obecnej mają dostępnych kilka kremów:
– Niszcz Pryszcz krem na dzień/na noc – dla cery trądzikowej
– Dar piękna – krem na dzień/na noc
– Kuracja regenerująca – krem na dzień/na noc
– Kuracja łagodząca
– Krem do rąk
O tych wszystkich produktach dziewczyny opowiedziały na spotkaniu prasowym w Kawiarni Miłość na ul. Kredytowej, w której ja miałam możliwość opowiedziec o tym, czym urzekły mnie kosmetyki DLA.
Na spotkaniu z Martą z bloga Sauria80world
Przedstawię Wam dziś dwa produkty – krem do rąk oraz krem do twarzy Dar Piękna.
Kurację regenerującą zostawiam sobie do wypróbowania na tzw. “potem”

 

Na spotkaniu – z Martą z bloga Sauria80world oraz Anitą z bloga Coco Collection
Po pierwszym użyciu kremu do rąk, wiedziałam już jaką dobrocią są napary ziołowe. Krem jest taki jak lubię – gesty, treściwy, pozostawia skórę gładką. Pozostaje niewielki film na skórze, ale ja nie lubie, gdy kremy do rąk wchłaniają się jak woda, dlatego taki efekt jest u mnie jak najbardziej na tak. Do tego krem jest wydajny i kosztje niewiele – warto sie na niego skusić…
Kosmetyki DLA  – Krem do rąk
Oprócz kremu do rąk używałam również kremu Dar Piękna na dzień, który przeznaczony jest dla osób z pierwszymi oznakami starzenia. To, co w nim ciekawe, to naturalny zapach i (podobnie jak w przypadku kremu do rąk) konkretna konsystencja. I właśnie takie kremy lubię.
Do tego większosć kremów zamknięta jest w opakowaniach z pompką – wygoda i higiena to coś, na co zwracam uwagę i doceniam.
Nie da się wśród plusów nie wymienić ceny… Kremy kosztują od 20 – 38zł/30ml, dlatego należą do wględnie tanich a składy mają bardzo dobre.
Kosmetyki DLA  – Dar Piękna na dzień
Zachęcam Was do odwiedzenia ich strony internetowej i wgłębieniu się w całą filozofię naparów ziołowych oraz ich produkty.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Kremy z naparami ziołowymi – czy to działa? Kosmetyki DLA…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *