Luksusowa pielęgnacja dojrzałej cery Shiseido Bio-Performance LiftDynamic

Shiseido słynie ze swojej bardzo dogłębnej pielęgnacji skóry, a jej filozofia czerpie z tradycyjnej, japońskiej kultury dbania o swoją cerę. Mnie fascynuje ten kunszt dbania o cerę, dokładność i delikatność w jakim to robią ale także ogromną konsekwencję. W Polsce mam wrażenie, że nie docenia się sposobu ani kolejności nakładania produktów kosmetycznych. U nich nie chodzi po prostu o zmycie makijażu czy położenie kremu jak szpachli na ścianę. To jest sztuka. Sztuka i zarazem czas dla nas, kobiet, który oprócz konieczności ma przynosić nam także przyjemności.Zagłębcie się ze mną w świat nowej formy pielęgnacji cery dojrzałej – Shiseido Bio-Performance Lift Dynamic…
Shiseido – Bio-Performance LiftDynamic

 

Wraz z wiekiem nasza skóra się zmienia. Nie raptownie, ale powolnie, z dnia na dzień. Skóra wytwarza coraz mniej kolagenu, spowalnia się proces podziału komórek, a co za tym idzie jest mniej jędrna i pojawiają się na niej zmarszczki.

 

Nowa technologia zawarta w serii Bio-Performance Lift Dynamic TruStructivTMTechnology działa na 2 typy komórek macierzystych. Aktywuje ona naturalne zdolności skóry do walki z oznakami upływającego czasu. Składniki aktywne serii aktywują działanie komórek macierzystych, by te mogły utrzymać efekt “liftingu”.
Serum Bio-Performance LiftDynamic 
To najbardziej skoncentrowany produkt z serii. Działa przez 24h i nadaje się zarówno rano jak i wieczorem. Stworzony tak, by zgrywać się z kremem. Można je stosować samo lub jako bazę pod krem. Jest lekkie na tyle, że makijaż się po nim nie wałkuje. Szybko się wchłania i pozostawia uczucie zdrowo nawilżonej skóry. Serum odbudowuje gęstość skóry od wewnątrz. Bio-Corrective Complex, który zawarty jest w kosmetyku, aktywuje tworzenie się nowych fibroblastów w skórze właściwiej. To, co stwierdziłaby każda z Was po użyciu tego kosmetyku, to poprawa sprężystości skóry i większa jędrność. Serum najlepiej jest stosować po użyciu Ultimune i przed kremem z tej serii. Wystarczą 2 pompki dozownika by cera była nawilżona przez to serum.

 

Shiseido – serum Bio-Performance LiftDynamic
Krem Bio-Performance LiftDynamic
Drugim krokiem w pielęgnacji skóry z linii Bio-performance LiftDynamic jest krem.
Krem podobnie jak serum działa całą dobę. Jest to krem na dzień i na noc. Jest zdecydowanie bardziej konkretny niż serum, choć jego konsystencja nie przeszkadza, bo nie odczuwa się jego ciężkości. Krem wspomaga funkcje kontroli i regeneracji komórek w procesie ich odnowy. Jako pierwsza oznaka użycia kremu jest gładsza w dotyku skóra. Dopiero po jakimś czasie widzimy, że oprócz gładkości poprawia się jędrność, elastyczność skóry, a także jest mniej “zagięć” na twarzy.
Załączona do opakowania szpatułka pozwala nam na higieniczne stosowanie produktu, który nanosimy dwa razy dziennie na skórę i poprzez odpowiednie ruchy rąk zmasowujemy i ujędrniamy jednocześnie skórę.
Shiseido – krem Bio-Performance LiftDynamic

 

Shiseido – Bio-Performance LiftDynamic
Krem pod oczy Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment
Krem pod oczy jest ostatnim z punktów serii Bio-Performance LiftDynamic. Krem pod oczy podobnie jak serum jest zamknięty w buteleczce z pompką i podobnie jak ono ma skoncentrowaną formułę. To ona zapewnić ma odpowiednie nawilżenie i przyspieszenie naturalnej odbudowy komórkowej komórek macierzystych. Uzupełnia komórki macierzyste, które niestety tracimy wraz z wiekiem. Skóra wokół oczu staje się jedwabiście gładka i delikatna nawet pod palcami. Samo serum szybko się wchłania, ma delikatny zapach i wygodną aplikację. Najlepiej stosować je dwa razy dziennie. I jak w przypadku kremów – najważniejsza jest sumienność, by zobaczyć jakie efekty ten krem i reszta serii dają.
Shiseido – Bio-Performance LiftDynamic

Serię Bio-Performance LiftDynamic możecie kupić w dobrych perfumeriach.
Krem Bio-Performance LiftDynamic 537zł/50ml
Serum Bio-Performance LiftDynamic 495zł/30ml
Krem pod oczy Bio-Performance LiftDynamic 330zł/15ml

Shiseido – Bio-Performance LiftDynamicKontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Luksusowa pielęgnacja dojrzałej cery Shiseido Bio-Performance LiftDynamic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *