Magia do brwi z Benefitem – AbracadaBROW, kabum i mamy piękne brwi

Benefit od lat słynie z produktów do stylizacji brwi. To on jest bezdyskusyjnym numerem jeden w tej tematyce. I nie osiada na laurach, ciesząc się z tego, jakie cuda już stworzył. Benefit wciąż dostosowuje swoje produkty do potrzeb swoich Klientek. I dlatego właśnie Klientki są z nich takie zadowolone. Ciekawi jesteście co nowego Benefit pokazał nam blogerkom, a teraz także i Wam oferuje w perfumeriach Sephora?

 

Benefit –  Brow Collection

Nie będę pokazywała Wam zdjęć bez pomalowanych brwi, bo są jasne i bezkształtne, pokaże Wam za to jak wyglądają moje brwi po wykonturowaniu ich nowościami Benefit z Brow Collection.

Benefit –  Brow Collection
Zacznę od końca. Gdybyśmy żyli w idealnym świecie, w którym mamy kilka godzin na przygotowanie makijażu, nie jesteśmy spóźnieni i nie mamy dylematu – co wybrać – zjeść śniadanie czy zrobić sobie idealne brwi, to zaczęłabym opis od bazy do brwi, a potem przedstawiłabym produkty dodające objętości lub wypełniające włoski. Mój świat jednak tak idealny pod względem czasu nie jest i zwykle pozostaje mi 5 min na zrobienie całego makijażu. A że bez podkreślenia brwi nie wychodzę z domu, sama najczęściej zaczynam od końca – czegoś, co sprawi, że w 30 sekund moje brwi będą gotowe do wyjscia i pokazania ich do ludzi 😉
 Na “pierwszy ogień” opiszę mój must have, które mogę polecić każdej początkującej w kwestiach makijażu osobie. Ka-Brow to koloryzująca pomada do brwi. Jeśli nie chcesz spędzać na malowaniu wielu godzin albo zabierać kilku kosmetyków do brwi na wyjazd, to Ka-BROW sprawdzi się według mnie najlepiej. Czemu?

 

Używanie jego jest banalne. Składa się on z 3 części – różdżki zakończonej cienkim pędzelkiem, skuwki, w którą wkłada się różdżkę i zakręca pojemnik z pomadą i 3 – pojemnik z pomadą.
Co ciekawe, pomada dostępna jest w Polsce w 6 kolorach. Ja mam najjaśniejszy i idealnie się dopasował do mojego odcienia włosków.
Pomada to połączenie żelu z tuszem – łatwo się rozprowadza, dobrze przylega do włosków, ale nie ma takiego krycia jak standardowy tusz do rzęs.

 

Benefit –  Ka Brow z Brow Collection
Ka-BROW sam w sobie wygląda jak małe cudeńko dla lalek. Ma dobre zamknięcie przez co nie otworzy nam się w kosmetyczce. Przyjemnie się go używa i jedyną rzeczą, jaką się musimy wykazać przy jego używaniu to niewielka precyzja co do nadania kształtu naszym brwiom. Ale w tym może nam pomoc szablon kupiony w niemal każdej drogerii.

 

Benefit –  Ka Brow z Brow Collection
Benefit –  Ka Brow z Brow Collection
Drugą spośród nowości Benefit jest Goof Proof – Ołówek do wypełniania brwi. Pisałam, że Ka-BROW jest must have i kosmetykiem, który można zabrać jako 1 do brwi na wyjazd. Równie dobrym kosmetykiem jest Goof Proof. Jest uniwersalny, bo po jednej stronie ma szczoteczkę do układania brwi, a po drugiej ołówek, którym wyrysowujemy sobie kształt brwi, a także wypełniamy miejsca, w których brakuje nam włosków.
Ołówek do brwi tak samo jak Ka BROW jest dostępny w 6 kolorach. Każda z nas znajdzie odpowiedni dla siebie…

 

Benefit –  Goof Proof Ołówek do wypełniania brwi z Brow Collection
Benefit –  Goof Proof Ołówek do wypełniania brwi z z Brow Collection
Ostatnim produktem, który chce Wam pokazać jest Gimme Brow – żel dodający brwiom objętości.
Mamy teraz volume do włosów, do biustu, to mamy i do brwi! Gimme Brow zakończone jest mikro szczoteczką, na której pobiera się niewielka ilość żelu. Działa podobnie na zasadzie tuszu do rzęs i osadza na włoskach, pogrubiając je.

 

Benefit –  Gimme Brow z Brow Collection – żel dodający brwiom objętości
Zamknięcie jest szczelne, przez co żel nie wyschnie. Szczoteczka zaś ma taką długość, byśmy nie malowali nią po czole. Ideał!

 

Benefit –  Gimme Brow z Brow Collection – żel dodający brwiom objętości
Ja rezygnuje najczęściej na codzień z Gimme Brow, ale jeśli macie cienkie rzęsy, to produkt zdecydowanie dla Was. Mając sporo włosków jak ja trzeba z nią uważać, by nie zrobić z nich “krzaczorów”, ale odpowiednio użyty z niewielką ilością żelu może zdziałać przysłowiowe cuda.

 

Benefit –  Gimme Brow z Brow Collection, Ka Brow i Goof Proof

 

Benefit –  Gimme Brow z Brow Collection, Ka Brow i Goof Proof


A oto cała kolekcja Benefitowych perełek do brwi… I want them all! 🙂 A w szczególności kredkę rozświetlającą High Brow bym jeszcze przytuliła!

Benefit – Brow Collection
Benefit – Abracada BROW, Brow Collection


A oto 4 produkty o których pisałam:
– Gimme Brow – żel dodający brwiom objętości,
– Goof Proof – ołówek do wypełniania brwi,
– BRAWVO – odżywcza baza do brwi,
– ka BROW – koloryzująca pomada do brwi

Oprócz bardzo fajnych właściwości nie sposób nie wspomnieć o ich opakowaniach. Benefit króluje na salonach jak nikt. Ciekawa jestem kto im projektuje te wszystkie opakowania, pudełka i zakrętki… Jeśli lubicie magię, to z tymi gadżetami poczujecie się jak prawdziwi magicy od make up’u. Hell yeah! I abra cadaBROW!

Benefit – AbracadaBROW, Brow CollectionKontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Magia do brwi z Benefitem – AbracadaBROW, kabum i mamy piękne brwi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *