Minimalny makeup od Artdeco

Artdeco stworzył nowy podkład i korektor w odpowiedzi na potrzeby swoich klientek. Tym razem w odróżnieniu od ich kultowego High Definition (który miał świetne krycie), nowy podkład ma naturalnie podkreślać kobiece piękno i tworzyć makijaż w stylu “no makeup”.

 

Artdeco – podkład Nude Foundation i korektor Long Wear Concealer

 

Artdeco – podkład Nude Foundation i korektor Long Wear Concealer
Minimalizm jest teraz na czasie. Styl minimalistyczny w designie, powrót do naturalnych produktów kosmetycznych, nieprzetworzonych artykułów spożywczych czy minimalizm w ubiorze – to znamy… Coraz częściej także mówiło się o minimalizmie w makijażu. Opiera się on na podkreślaniu kobiecego piękna, emanowaniu zdrową skórą zamiast ją zasłaniać. Tak właśnie działa nowy podkład Artdeco. Zobaczcie jak zmienia wygląd mojej skóry.
Zdjęcie po lewej bez podkładu, po prawej z podkładem Artdeco Nude Foundation i korektorem Long Wear Concealer
Artdeco – podkład Nude Foundation


Artdeco Nude Foundation nie tworzy maski, nie zakrywa moich atutów – czyli piegów, które uwielbiam. Nie mamy też efektu photoshopa, bo widać strukturę mojej cery.

– równomierne rozprowadzenie podkładu zawdzięczamy zmikronizowanym pigmentom
– matową skórę fundują nam pudry sferyczne, które dodatkowo zmniejszają widoczność drobnych zmarszczek
– uzyskujemy efekt średniego krycia bez efektu maski
pory i drobne nierówności są wyrównane
– możemy decydować o stopniu krycia przez nakładanie dodatkowych warstw podkładu w razie potrzeby
– delikatna konsystencja sprawia, że łatwo się wchłania i stapia ze skórą
– zawiera witaminę E
– jest wydajny więc mała pojemność 20ml nie powinna odstraszać
– dozownik z pipetką pozwala na precyzyjną aplikację
– podkład dostępny jest w 5 odcieniach

Artdeco – podkład Nude Foundation
Artdeco – podkład Nude Foundation i korektor Long Wear Concealer
W związku z tym, że nie każda z nas ma idealną cerę, a chcemy, by na taką wyglądała, oprócz podkładu mamy jako broń przeciw zaczerwienieniom kamuflaż idealny – korektor Long Wear Concealer Waterproof. To długotrwały korektor o lekkiej konsystencji, który maskuje cienie pod oczami, kryje niedoskonałości cery i zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Tak jak podkład, także i korektor jest niemal niewyczuwalny na skórze. To najlepsze, co może nas spotkać – czujmy się, jakbyśmy nie miały nic na sobie, nie widać gołym okiem, że coś na sobie mamy, ale odczuwamy efekt jego użycia… Korektor spisuje się wzorowo – nie wchodzi i nie podkreśla załamań skóry, a zaczerwienienia i cienie znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Artdeco – korektor Long Wear Concealer

 

Mogłabym pisać o zaletach obu, ale najlepiej zobaczcie sami na własnej skórze jak ładnie i w minimalistyczny sposób upiększa naszą skórę.
Artdeco wypuściło na rynek produkty, obok których trudno przejść obojętnie. Marka wprowadzając na rynek nowości propaguje akcje “Artdeco Minimal Makeup”, która nawołuje do życia w wersji slow life, czyli pozbycia się tego, co nie jest nam potrzebne na rzecz rzeczy ważnych i służących naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Zgadzam się z założeniami marki na ten temat i chylę czoła twórcom obu nowości. Latem sprawdziły się u mnie wyjątkowo dobrze, bo kto nie lubi wyglądać naturalnie i świeżo bez poczucia, że mamy na sobie maskę, no kto…?
Podkład Nude Foundation i korektor dostępne są w perfumeriach Douglas.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

One thought on “Minimalny makeup od Artdeco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *