Premiera nowej linii Aqua Reotier od Loccitane

Z pierwszymi promieniami słońca marka L’occitane zaprosiła małe grono blogerek, które są ambasadorkami marki na inaugurację ich nowej linii ultranawilżającej – Aqua Reotier. Czym ta linia się wyróżnia i co wchodzi  jej skład – o tym poniżej…

 

L’occitane – Aqua Reotier – żel do mycia twarzy, ultranawilżający krem i żel do twarzy
Woda potrzebna jest zarówno nam do przeżycia i naszej skórze do prawidłowego funkcjonowania. A w wyniku wielu czynników codziennie ją tracimy. Klimatyzacja, promienie słoneczne, wysoka temperatura, wiatr – to wszystko sprawia, ze nasza skóra się odwadnia. Ja szczególnie po zimie odczuwam przesuszenie skóry całego ciała, dlatego byłam ciekawa, czy seria L’Occitane się u mnie sprawdzi dlatego wzięłam się za testowanie.

 

L’occitane – Aqua Reotier – żel do mycia twarzy, ultranawilżający krem i Nawilżający żel do mycia twarzy

Seria Aqua Reotier składa się z nawilżającego żelu do mycia twarzy, esencji nawilżającej pod krem, ultranawilżającego kremu, ultranawilżającego żelu i mgiełki odświeżającej do twarzy. Ja w kilku zdaniach opiszę i przyjrzę się uważniej trzem z nim – żelowi do mycia, nawilżającemu kremowi i nawilżającemu żelowi do twarzy.

 

L’occitane – Aqua Reotier – żel do mycia twarzy, ultranawilżający krem i żel do twarzy
Pierwszy z nich – nawilżający żel do mycia twarzy po zetknięciu z wodą i rozprowadzeniu go na dłoni, delikatnie się pieni. Zawiera w składzie bogatą w wapń wodę ze źródła Reotier (stąd nazwa serii), dzięki której skóra po umyciu nie jest przesuszona i ściągnięta. Już sam żel dobrze zmywa makijaż i zanieczyszczenia, które gromadzą się na skórze w ciągu dnia, ale ja po nim używam jeszcze płynu micelarnego i toniku, by dogłębnie oczyścić skórę.

 

L’occitane – Aqua Reotier – ultranawilżający krem
Nawilżona skóra, to piękna skóra. To skóra z mniejszymi zmarszczkami i skóra rozświetlona. L’Occitane przygotował dwie wersje. Krem ultranawilżający wzbogacony jest o kwas hialuronowy i – podobnie jak żel – bogatą w wapń wodę Reotier. Ta formuła wiąże wodę w skórze, poprzez co skóra jest miękka i nawilżona na dłużej. Krem nadaje się na dzień i na noc i może także służyć jako dobra baza pod makijaż. Krem jest jednocześnie lekki i treściwy. Jest polecany głównie do cery suchej i bardzo suchej.

 

L’occitane – Aqua Reotier – ultranawilżający żel do twarzy
Drugim z ultranawilżających produktów jest żel do twarzy. Żel ma lżejszą niż krem konsystencje i wygląda jakby w niebieskim kisielu było zamkniętych tysiąc bąbelków powietrza. taka konsystencja sprawia, że mam wrażenie, że po nałożeniu odczuwa się delikatny chłód i przyjemne uczucie miękkości pod palcami. Ta formuła jest mniej tłusta niż krem z serii Reotier i jest to produkt przeznaczony dla cery normalnej i mieszanej. Mikropęcherzyki przyjemnie rozluźniają skórę, a wygląd i delikatny zapach koi zmysły.

 

L’occitane – Aqua Reotier – żel do mycia twarzy, ultranawilżający krem i żel do twarzy
Agencja Think Kong, która zorganizowała event wprowadzający nową serię zadbała o szereg atrakcji – m.in. malowanie na wodzie. Możecie podziwiać na pierwszych dwóch zdjęciach podzwiać moje dzieło :)))
Jeśli chcecie poczytać więcej na temat Reoier, zajrzyjcie na stronę L’Occitane.
L’occitane – Aqua Reotier – żel do mycia twarzy, ultranawilżający krem i żel do twarzy

 
Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Premiera nowej linii Aqua Reotier od Loccitane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *