Tak pachnie lato – perfumy Elizabeth Arden – Sunflowers Summer Air

Tegoroczne lato rozpieszcza nas jak żadne inne od wielu lat. Słońce, ciepłe poranki, temperatura powyżej 30 stopni przez ostatnie tygodnie… Lubie takie lato, bo ma się ochotę na spacery, długie wędrówki do lasu, rower na drugi koniec miasta czy bieganie. Taka pogoda rządzi się swoimi prawami, bo po kilku ciepłych dniach zaczyna nam ten upał zwykle doskwierać. Mimo tych kilku deszczowych dni, które mamy w tej chwili już wiadomo, że będzie to najcieplejsze lato od wielu lat i za tydzień znów powrócą temperatury w okolicach 30 stopni.
Ja zmieniam przy takich upałach tryb życia, ubiór ale także i zapachy… I zapachem, którym teraz najczęściej pachnę jest Sunflowers Summer Air od Elizabeth Arden… Markę z pewnością znacie. Jeśli jesteście ciekawi, co kryje ta mgiełka, zapraszam na post…

 

Elizabeth Arden – zapach Sunflowers Summer AirSunflowers to zapach kwiatowo-owocowy, który zabiera mnie w podróż po łąkach. Lekki, zwiewny… Pozwala oddychać, nie dusi i nie przytłacza. Ma w sobie “to coś”, co sprawia, że nawet przy 30 stopniach czuje się rześko. Muska moje ramiona, obojczyk i szyję, otula nadgarstki i brzuch. Trochę jak letni zefir z jednej strony lekko chłodzi, a z drugiej pozostawia zapach.
Elizabeth Arden – zapach Sunflowers Summer Air
Co sprawia, że ten zapach tak mi się spodobał? Połączenie kilku ciekawych akordów, obecność jaśminu, który uwielbiam i jest dosłownie we wszystkich perfumach, które są na mojej toaletce z perfumami, a także jego lekkość… Powietrze styka się z bryzą i wiatrem.
Powietrze czyli nuty cytryny, jabłko i Vert de Mandarin Orpur.
Bryzę daje nam cyklamen, ozon, róża i jaśmin.
Nuty wiatru przywołuje piżmo, ambra i cedr.
Elizabeth Arden – zapach Sunflowers Summer Air
Elizabeth Arden – zapach Sunflowers Summer Air

 

Gdybym miała opisać zapach Elizabeth Arden – Sunflowers Summer Air kolorami. to byłoby to połączenie rześkiej zieleni, ciepłego żółtego, który otula ciało i morskiego niebieskiego, lekkiego jak wiatr. Jeśli i Wy chcecie się rozkoszować tym połączeniem, to powąchajcie te perfumy przy okazji kolejnej wizyty w perfumerii lub drogerii.
Jestem ciekawa z jakim zapachem Wam się kojarzy lato. Czy macie specjalne perfumy, które używacie właśnie o tej porze roku?

 

Elizabeth Arden – zapach Sunflowers Summer Air


  
Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Tak pachnie lato – perfumy Elizabeth Arden – Sunflowers Summer Air

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *