Douglas – dogłębne nawilżenie z Aquafocus

Douglas stworzył dla kobiet serię pielęgnacyjną Aquafocus, który ma za zadanie nawilżać mocniej niz dotychczasowe produkty, które znałyśmy… Już samo opakowanie tej serii nawiązuje do wody lodowcowej, która jest jednym ze składników niebieskiego zestawu… Co jeszcze zawiera?

 

Douglas – Aqua Focus – bogaty krem, żel-krem, intensywne serum, tonikDouglas – Aqua Focus – bogaty krem, żel-krem, intensywne serum, tonik

 

Linia Douglas Aquafocus to kombinacja naturalnych składników, nowoczesnej formuły i niezwykle lekkiej konsystencji, która zapewnia skórze wyjątkowo dogłębne nawilżenie. Sekretem ogromnej skuteczności Aquafocus jest trójaktywny kompleks – szwajcarska woda lodowcowa połączona z wyciągiem z komórek macierzystych opuncji oraz ekstraktem z dzikich bratków bogatym w polisacharydy.
Co to daje?
Pozwala dotrzeć w głębsze warstwy skóry i uzupełnić poziom nawilżenia.

 

W skład całej serii AquaFocus wchodzą:
– Beauty Water / tonik 125ml
– Gel Cream / lekki krem 50ml
– Rich Cream / odżywczy krem 50ml
– Intensive Serum / serum do twarzy 30ml
– Light As Air Mask / maseczka do twarzy 50ml

 

 

Douglas – Aqua Focus – bogaty krem, żel-krem
Mamy do wyboru 2 kremy do twarzy – Rich Cream i Gel Cream. Pierwszy z nich stymuluje nawilżenie przez syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, czyniąc skórę gładką i promienną. To takie SOS dla mocno odwodnionego naskórka.
Drugi również odpowiada za syntezę kwasu hialuronowego, ale jego konsystencja jest wyjątkowo lekka. W ułamku sekundy rozprowadzam go na swojej skórze i momentalnie się wchłania.
Douglas – Aqua Focus – intensywne serum, tonik

Dla mnie ciekawym gadżetem jest serum Intensive Serum. W pozycji ON nakładamy odpowiednią ilość kosmetyku, a po przekręceniu na pozycję OFF rozsmarowujemy go rollerem na skórze. Efekt jest bardzo przyjemny, rozluźniający i kojący. Nie dość, że nawilża, to jeszcze rozmasowuje skórę. Brawo za pomysł na opakowanie!

Douglas – Aqua Focus –  intensywne serum
Oprócz kremów i serum mamy także tonik. Jego zapach jest świeży, lekki. Woda bardzo dobrze oczyszcza, ja go stosuje jako ostatni krok w oczyszczaniu skóry. Mała, poręczna butelka nadaje się też na wyjazd do kosmetyczki.
Douglas – Aqua Focus – tonik

Całość można zapakować w piękne pudełka Douglas, dlatego takie produkty świetnie się sprawdzą jako prezent dla bliskich.

Douglas – Aqua Focus – bogaty krem, żel-krem, intensywne serum, tonik

 

Serię Aquafocus możecie kupić w drogeriach Douglas lub w ich sklepie online. Ja ją polecam, bo mam przyjemne odczucia po jej używaniu. Kremy prawie mi się już kończą, ale wciąż tak samo lubię ich używać jak na początku stosowania. Świeży zapach, dobre nawilżenie, przyjemna konsystencja i bardzo dobra cena – tego możecie być pewne. To co – przekonałam Was? 🙂
Douglas – Aqua Focus – bogaty krem, żel-krem, intensywne serum, tonik
Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właś

2 thoughts on “Douglas – dogłębne nawilżenie z Aquafocus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *