Jak zbrązowić ciało bez smug? Delikatny balsam brązujący od Pharmaceris

 


Co pisze producent?

WSKAZANIA:

Polecany dla osób ze skórą delikatną, wrażliwą i problemową. Szczególnie rekomendowany dla osób, które nie mogą eksponować skóry na słońce, a chcą się cieszyć naturalną opalenizną.

DZIAŁANIE:

Zaawansowana formuła balsamu, dzięki specjalistycznie dobranym aktywnym składnikom brązującym, wzmacnia naturalny kolor skóry, nadając stopniowo efekt równomiernej i zdrowej opalenizny bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Zawarty w recepturze innowacyjny kompleks substancji aktywnych Lactil intensywnie nawilża i odżywia skórę. Skuteczność brązującą balsamu potęguje wosk z oliwek poprzez wzmocnienie bariery lipidowej naskórka wpływającej na przedłużenie trwałości efektu opalenizny. Hialuronian sodu, tworząc ochronny film zabezpieczający, ogranicza nadmierną utratę wody z naskórka oraz chroni skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Preparat jest przyjemny w użyciu, nie pozostawia na skórze smug i lepkiej warstwy. Nie brudzi ubrań.


Cena: 39zł/150ml
Biorąc pod uwagę, że starcza na dosyć długo i uzyskuje zadowalający mnie efekt, zdecydowanie kupię kolejne opakowanie.
Tym bardziej że do lata jeszcze daleko 😉P.S. Jeśli chcecie mieć ładny koloryt skóry, pomocne będzie picie soku marchwiowego lub z karotenem, jedzenie marchewek lub specjalnych tabletek z karotenem, które chronią przy okazji skórę przed spaleniem, ja stosowałam przed wyjazdem na wakacje tabletki Inneov – Wrażliwość na słońce (jeśli się nie mylę).

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

One thought on “Jak zbrązowić ciało bez smug? Delikatny balsam brązujący od Pharmaceris

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *