Nowości na lato 2018 Givenchy Beauty – This is not what you think – Prisme Primer, Le Rouge Perfecto, Le Rouge Liquide, Teint Couture i Bouncy Highlighter

Marka Givenchy zaprezentowała niedawno kilka swoich nowości na nadchodzący sezon.
Event odbył się w domu handlowym VITKAC w Warszawie, w przepięknej scenerii i z niesamowitym widokiem.
Uroczystość zaszczycił swoją obecnością polski team Givenchy, a także międzynarodowy makijażysta marki Gunther Hilgartner. Okazję do pierwszych testów miała także makijażystka gwiazd Patrycja Dobrzeniecka, która razem z resztą zaproszonych makeup artists pokazała jak można użyć  nowości w praktyce.
Givenchy Beauty – lato 2018

Co pojawi lub pojawiło się w perfumeriach tej marki i czego jako miłośniczki tego francuskiego koncernu możecie się spodziewać? Nowości będzie niemało a do tego są to produkty, które sprawdzą się niemal u każdego.

Givenchy beauty – lato 2018
modelki Givenchy beauty 2018
Cały event odbył się w ultranowoczesnej przestrzeni Vitkac, w której znajdują się drogie i luksusowe marki. Restauracja Concept i piękne widoki z ostatniego piętra przykuwały uwagę zgromadzonych gości. Do naszej dyspozycji był cały team Givenchy, który chętnie odpowiadał na wszystkie pytania.
Givenchy Beauty – event w VITKACu, wprowadzający nowości na lato 2018
Event rozpoczęła Pani Małgosia – PR Manager w Polsce, która przedstawiła gości – makijażystów. To oni pokazali co będzie modne w makijażu na lato 2018 w marce Givenchy. 

Pierwszą z nowości jest rozświetlacz w kompakcie, który zdecydowanie różni się od tradycyjnych rozświetlaczy. Bouncy Highlighter  ma delikatnie wilgotną konsystencję, a nowy kolor African Light Gold pięknie będzie pasował do letnich makijaży.

Marka Givenchy pokazała, że glow nadaje się nie tylko na imprezy, ale umiejętnie nałożone rozświetlenie świetnie wygląda w ciągu dnia do pracy, na weekend i na wieczór. Modelki posłużyły makijażystom do pokazania różnych sposobów przedstawienia najmodniejszego makijażu na lato 2018 – jest w nim rozświetlenie, pięknie pomalowane i obrysowane usta, a także wyraźna kreska na oku.

Gunther Hilgartner – międzynarodowy makijażysta marki Givenchy
Givenchy beauty 2018

Wszystkie tricki, którym przysłuchiwały się zgromadzone blogerki były przez nas skrzętnie nagrywane. Jak użyć nowego rozświetlacza poza standardowym sposobem albo jak idealnie obrysować usta – o tym opowiadali nam m.in Gunter Hilgartner, Jowanna Hyziak, Sebastian Bukowski i Patrycja Dobrzeniecka.

Givenchy Beauty – Prisme Primer

Według mnie wśród nowości są dwa niekwestionowane hity.
Pierwszym z nich są pryzmy. Dzięki nim nasza skóra ma być perfekcyjnie przygotowana do makijażu, a sam makijaż ma utrzymywać się i wyglądać lepiej.
Wśród pryzm, które mi przypominają bazy pod podkład, znajdziemy bazę matującą i zwężającą pory, bazę dedykowaną dla skóry zmęczonej i szarej, do skóry z naczynkami itp. Każda z nas znajdzie odpowiednią dla siebie. #beautyfilter to 1 baza matująca, 1 korektor i 4 bazy tuszujące niedoskonałości kolorystyczne cery.

Givenchy Beauty – Prisme Primer
Prisme Primer mają praktyczne i zarazem piękne opakowania. Matowa tubka z wąskim dziubkiem sprawia, że możemy nanieść cienką warstwę tak, gdzie tego potrzebujemy (co widać na zdjęciu poniżej).
Givenchy Beauty – Prisme Primer

Na spotkaniu prasowym 2 nowe produkty – nawilżającą szminką o milionie rozpraszających światło drobinkach – Le Rouge Perfecto (ja mam w kolorze 03 Sparking Pink) oraz Le Rouge Liquide.

Givenchy Beauty – Le Rouge Perfecto i Le Rouge Liquide
Givenchy Beauty – Le Rouge Perfecto i Le Rouge Liquide
Givenchy Beauty – Teint Couture
Givenchy Beauty – Teint Couture
Givenchy Beauty – Teint Couture
Cały event odbył się w przemiłej atmosferze wśród moich blogowych koleżanek, bo chyba nie było tam dziewczyny, której bym nie znała. Team Givenchy był do naszej dyspozycji i jak widać, świetnie się bawił – to jest w tym najpiękniejsze 🙂
Givenchy Team – Małgorzata Grabska i Jowanna Hyziak
Givenchy Team – Jowanna Hyziak, Gunter Hilgartner, Sebastian Bukowski
Givenchy Beauty – lato 2018 i ja z Patrycją Dobrzeniecką
Dziękuje marce Givenchy za zaproszenie, a Wy bądźcie czujni, bo już niedługo pojawią się wpisy o poszczególnych nowościach marki.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

One thought on “Nowości na lato 2018 Givenchy Beauty – This is not what you think – Prisme Primer, Le Rouge Perfecto, Le Rouge Liquide, Teint Couture i Bouncy Highlighter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *