Nowości Estee Lauder autumn-winter 2014

Tym, co zdecydowanie zawładnęło moją wyobraźnią są nowe palety cieni. 6 nowych odcieni Pure Color Envy Sculpting Eye Shadow 5-Colour Palette. Wszystkie z nich zamknięte są w nowych, ultraeleganckich szkatułkach, które zachwycają jeszcze bardziej wyszukanym opakowaniem.
Estee Lauder połączyła barwy tak, by można każdą paletą wykonać pełen makijaż oka. W zależności od preferencji i okazji – od delikatnego, dziennego, aż po mocny wieczorowy makijaż. Mnie ostatnio kuszą kolory śliwkowe i oberżyny, dlatego paletka z tymi kolorami najbardziej mnie zaintrygowała.
Słyszałam i czytałam kilka pozytywnych recenzji o pomadkach Pure Color Envy Sculpting Lipstick. W tym sezonie marka wprowadza aż 8 ich nowych odcieni.
Estee Lauder – jesień 2014


Estee Lauder – jesień 2014

 

Estee Lauder – jesień 2014
Estee Lauder – jesień 2014

 

Estee Lauder – jesień 2014
W kwestii kolorów lakierów Estee Lauder przedstawia najgorętsze odcienie tej jesieni – kawa z mlekiem, fuksja, fiolet, nude czy chabrowy niebieski. I uwaga – lakiery mają matowe wykończenie!
Estee Lauder – jesień 2014

 

Estee Lauder – jesień 2014 – kosmiczny pędzel do podkładu – jestem jego niesamowicie ciekawa…
Niewątpliwą przyjemnością spotkania pokazującego nowości marki Estee Lauder była rozmowa z dziewczynami zajmującymi się PR marki a także poznanie 1 z 15 najlepszych makijażystów Estee Lauder – Darka Kotarskiego. Darek pokazał nam jak przy użyciu nowości – serum pod oczy Advanced Night Repair a także rozświetlacza Double Wear Brush On Glow BB Highlighter rozświetlić spojrzenie. Efekt był świetny!

 

Agnieszka z Inez Beauty z Darkiem Kotarskim sprawdzają jak działa nowy korektor rozświetlający pod oczy…

 

i widać, że działa świetnie 🙂

 

Ja też testowałam na sobie korektor rozświetlający i serum Advanced Nght Repair, które sprawiły, że oko miało naturalny błysk i wyglądało pięknie

 

tu jeszcze nie mogę w to uwierzyć, że jest tak dobry 😉

 

a tu już uwierzyłam 😉
Zaintrygowała mnie nowa odsłona zapachu Estee Lauder Modern Muse…
nowa odsłona zapachu – Modern Muse

 

nowe serum pod oczy Advanced Night Repair zamknięte w małym słoiczku pięknie wygładza delikatną skórę pod oczami
I październikowe nowości, o których jeszcze napiszę 🙂
Estee Lauder w tym sezonie zachwycił mnie wieloma produktami. Podoba mi się, że marka dba zarówno o bogata gamę kolorystyczną kosmetyków do makijażu i tworzy tak wiele różnych produktów do pielęgnacji. Polecam zwrócić uwagę na te nowości jeśli będziecie w drogerii.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Nowości Estee Lauder autumn-winter 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *