Nowy cykl: Rozświetlacze i korektory – YSL Touche Eclat

Tak jak pisałam w poście Cienie pod oczami – jak się ich pozbyć? Sprawdzone sposoby na zmniejszenie i usunięcie cieni dobrym sposobem na ukrycie cieni pod oczami jest stosowanie korektorów i rozświetlaczy pod oczami.
W związku z tym, że stosuje korektory i rozświetlacze różnej maści niemal codziennie, w mojej kosmetyczce mam sporą kolekcje tego asortymentu.
Dziś przedstawię Wam kultowy rozświetlacz, o którym wiele z Was już zapewne czytało. Ja mam teraz już 3 jego opakowanie i wciąż jestem z niego bardzo zadowolona.
YSL – Touche Eclat nr 2.

Źródło: doulas.com
Najbliższe recenzje rozświetlaczy: YSL – Touche Eclat, Bell- Rozświetlający korektor pod oczy oraz MAC Prep+Prime – Higlighter EnlumineurMiałyście z nim kiedyś bliższe spotkanie? 🙂


YSL – Touche Eclat – nr 2

 

YSL – Touche Eclat – nr 2


Touche Eclat łączy w sobie piękne opakowanie, łatwą aplikację, miękki i zwinny pędzelek, który z łatwością dotrze nawet do kącików płatków nosa czy w załamanie nad ustami. Nie jest ciężki, wiec nie ma tendencji by zbierać się w załamaniu powieki (ale tu uwaga – przy nakładaniu przyzwoitej ilości :)).
Mnie urzeka swoim opakowaniem (piękny złoty pisak + pędzelek z bardzo delikatnym włosiem) i aplikacją (działa na zasadzie przyciśnięcia czarnego zakończenia, a to wg mnie wygodniejsze niż za pomocą przekręcania końcówki. Wydostaje się odpowiednia ilość idealna do rozświetlenia strefy pod oczami).
Touche Eclat jest wg mnie na tyle dobry, że mam już teraz jego 3-cie opakowanie i 4-te leży i czeka, aż się 3cie skończy. Pierwszy kolor jaki miałam to była 1 (kolor wpadał w brzoskwiniowy), ale bardzie pasuje mi nr 2 (wpadający w lekki róż).
Ten rozświetlacz ma delikatne właściwości korektora, choć jego zadaniem jest przede wszystkim rozświetlić. Nie spodziewajmy się zatem, że zakryje nasze niedoskonałości czy blizny.

U mnie najlepiej spełnia swoją rolę w okolicach oczu, pod łukiem brwiowym, na brodzie i nad górną wargą – czyli na tzw. łuk kupidyna (dzięki czemu usta wydają się być bardziej pełne, a górna warga większa).
Rozświetlacz jest produktem z wyższej półki, ale jest wydajny i wystarcza mi na kilka miesięcy.

Cena: 185zł/2,5ml

YSL – Touche Eclat 2Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Nowy cykl: Rozświetlacze i korektory – YSL Touche Eclat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *