Vichy Purete Thermale – coś dla wrażliwców do demakijażu

Vichy – Purete Thermale – Odświeżający żel do mycia twarzy, Upiększający olejek do demakijażu, Płyn micelarny do demakijażu 3w1, Dwufazowy demakijaż oczu wrażliwychCała seria ma przyjemny, owocowo-kwiatowy zapach i niezwykle wygodną w użyciu konsystencję we wszystkich z 4 produktów..
Odświeżający żel do mycia twarzy – żel oczyszcza skórę i pozostawia ją odświeżoną. Ma on ograniczyć dyskomfort spowodowany wpływem twardej wody na skórę i faktycznie tu gdzie mieszkam woda jest niesamowicie mało łaskawa dla cery. Żel dobrze się pieni, zmywa makijaż na 8/10, jest wydajny, bo wystarczy jedno naciśnięcie dozownika, by umyć dogłębnie całą twarz. To, co jest niekwestionowanym atutem w tego typu żelach, to dozownik. Ułatwia on życie i upraszcza cały proces demakijażu. Do tego czyni produkt jeszcze bardziej higienicznym.
Vichy – Purete Thermale – Odświeżający żel do mycia twarzy, Upiększający olejek do demakijażu, Płyn micelarny do demakijażu 3w1, Dwufazowy demakijaż oczu wrażliwych 
Upiększający olejek micelarny do demakijażu – to mój hit! Olejek łączy w sobie właściwości produktu do demakijażu a także pielęgnacyjne, dzięki odżywczemu działaniu olejku z kamelii. Olejek zmywa nawet wodoodporny makijaż, świetnie się rozprowadza. Ja rozgrzewałam go w dłoniach by następnie kolistymi ruchami wykonać masaż twarzy i finalnie zmyć olejek wodą. Skóra po nim jest gładka, czysta i przyjemnie pachnąca. Olejek jest według mnie znacznie bardziej delikatny jako produkt do demakijażu niż standardowe żele czy mleczka. Tak jak w przypadku żelu z tej serii – produkt jest wydajny i wystarcza na ok 2 miesiące stosowania.
Vichy – Purete Thermale – Odświeżający żel do mycia twarzy, Upiększający olejek do demakijażu, Płyn micelarny do demakijażu 3w1, Dwufazowy demakijaż oczu wrażliwych 
Płyn micelarny do demakijażu oczu i wrażliwej skóry twarzy 3w1 – łączy właściwości aż 3 kosmetyków – mleczka, toniku i płynu do demakijażu oczu. Był u mnie przedostatnim krokiem w codziennym demakijażu. Można nim usuwać makijaż zarówno z twarzy jak i tusz czy cienie przy wrażliwych oczach. Ma bardzo subtelny zapach, który nie drażni. Po raz kolejny marka Vichy stworzyła praktyczne rozwiązanie – pompkę, która ułatwia nabieranie płynu na wacik, dzięki czemu potrzebujemy do tego 1 a nie 2 rąk. Właściwie ten produkt wystarczy nam do demakijażu całej twarzy gdy wybieramy się na wakacje, bo spełnia kilka funkcji.
Vichy – Purete Thermale – Odświeżający żel do mycia twarzy, Upiększający olejek do demakijażu, Płyn micelarny do demakijażu 3w1, Dwufazowy demakijaż oczu wrażliwych 
Dwufazowy demakijaż oczu wrażliwych – jako ostatni produkt z zestawu jest dopełnieniem poprzedniego. Ja mam poczucie prawdziwego demakijażu oczu tylko oczyszczając powieki preparatem dwufazowym. Ten dobrze się sprawdza, bo usuwa nawet makijaż dwufazowy – wystarczy przyłożyć zwilżony wacik do powieki i odczekać kilka sekund. Jeśli choć raz użyliście dwufazówek, to wiecie, że trzeba wtrząchnąć pojemnik przed, by połączyć wstępnie obie fazy. Oprócz standardowej funkcji demakijażu ten preparat ma wzmacniać rzęsy.
Słyszałam o sławnym już serum Vichy, po którym rzęsy rosły jak szalone i ten produkt również poprawia kondycje naszych rzęs. Jest to tym przyjemniejsze, że nie trzeba już pamiętać o nakładaniu serum do rzęs. I drugi plus – jak na dwufazówki nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Można? Można!
Preparaty Vichy Purete Thermale dostaniecie w aptekach na terenie całego kraju. Ta linia to świetna propozycja nie tylko dla osób o cerze wrażliwej, ale także trądzikowej, bo nie podrażnia jej. Każda z nas powinna zdawać sobie sprawę jak ważne jest prawidłowe i dogłębne oczyszczanie buzi każdego dnia .Z tym dopełniającym się zestawem 4 produktów mamy pewność, że nawet najbardziej odporny makijaż spłynie, a nasza cera będzie świeża, czysta i delikatna. Bez podrażnień.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Vichy Purete Thermale – coś dla wrażliwców do demakijażu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *