W morskiej bryzie, czyli Home Spa Seathalasso od Douglas

Douglas Home Spa – Seathalasso

 

Douglas ma u mnie ogromny plus za produkcje pod ich marką własną kilku serii w dobrej cenie z produktami do pielęgnacji ciała i… zmysłów. Bo dzięki temu jak one pachną możemy porozpieszczać także i swoje zmysły – od wzroku po zapach.
Douglas Seathalasso wzbogaca swoje produkty – kremy, olejek, peelingi o morskie wodorosty i minerały. Seathalasso to zarówno krem czy balsam do ciała, ale także mgiełka i woda toaletowa, olejek do ciała, krem i balsam do rąk, żel i pianka pod prysznic oraz tabletki do kąpieli i peeling. Jest więc w czym wybierać.
Mnie najbardziej zachwyciły 3 produkty. Pierwszym z nich jest krem do ciała, który ma konsystencję kremowo-żelową. Mam wrażenie, że przez nią nieco chłodzi (a może to ten zapach to sprawia). Przede wszystkim zaś dogłębnie nawilża skórę i szybko się wchłania. Chyba nikt z nas nie lubi masełek do ciała, które trzeba wsmarowywać przez kilka minut, bo pozostawiają białą poświatę. Tu nie ma o to obawy. Wszystko działa sprawnie i skutecznie.

 

Douglas Home Spa – Seathalasso
 Drugim super produktem jest olejek. Można go używać na kilka sposobów. Po pierwsze nawilżyć nim skórę po kąpieli. Po drugie ja dodawałam go do ciepłej kąpieli – wystarczy kilka kropel, by łazienka zamieniła się w aromaterapeutyczną łaźnie. Trzeci sposób to użycie go do masażu ciała. Nie wiem, który sposób lubię najbardziej, ale we wszystkich sprawdził się u mnie wyśmienicie. To, co mi sie podoba w nim, to fakt, że nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

 

Douglas Home Spa – Seathalasso
Ostatnim z moich faworytów jest woda toaletowa. Jej zapach odświeża i pobudza choć z drugiej strony nie jest to zapach cytrusowy i ma w sobie odrobinę słodyczy. Morski kolor chłodzi już samym wyglądem, a zapach morskiej bryzy przywołuje u mnie wspomnienie wakacji. Nie dusi i utrzymuje się dosyć długo na skórze.

 

Douglas Home Spa – Seathalasso

Seria Seathalasso to kosmetyki, które przyjemnie jest używać. Proste formy opakowań, przystępna cena, przyjemne konsystencje i przede wszystkim ładny zapach – to sprawia, że można mieć swoje domowe SPA w prosty sposób.

Całą serię Douglas Home Spa Seathalasso możecie kupić w perfumeriach Douglas.Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “W morskiej bryzie, czyli Home Spa Seathalasso od Douglas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *