Rzęsy nie z tej ziemi – Badgal BANG z Benefit Cosmetics

A gdyby tak grawitacja nie istniała? A gdyby tak rzęsy mogły unosić się wyżej niż zwykle, fajnie by było, prawda? Benefit Cosmetics szukał rozwiązania, aby stworzyć maskarę, która dodaje rzęsom objętości. W końcu która z nas nie chce mieć rzęs aż do nieba? 🙂

 

Benefit Cosmetics –  tusz Badgal Bang
Event inaugurujący tę nową maskarę Bagdal Bang był iście hollywoodzki – kosmonauci, lody z azotu, Benefit team ubrany w srebrne uniformy, kosmiczne plecaki – to wszystko wyglądało jak z filmu Science Fiction… 🙂
Na szczęście tusz był i jest w życiu realnym. Sama go testowałam przez 2 miesiące… A efekty możecie podziwiać na zdjęciach…
Benefit Cosmetics – mascara Badgal Bang
Co jest w nim tak szczególnego? Tusz Badgal Bang ma czarne opakowanie z multisłodkimi różowo-białymi napisami.  Najważniejszą część stanowi silikonowa szczoteczka. Ja od dawna mówiłam, że wole te tradycyjne, ale obecnie te silikonowe są równie dobre. Trochę mi zajęło przyznanie przed sobą, że tradycja, tradycją, ale silikonowe wcale nie są gorsze!
Benefit Cosmetics –  tusz Badgal Bang
Oto zatem jest – silikonowa szczoteczka Badgal Bang, która ma bardzo gęsto umieszczone włoski w stożkowej formie. Ten kształt pozwala dotrzeć końcówką do rzęs przy kąciku oka. Tusz jest bardzo specyficzny bo albo się go uwielbia albo nienawidzi.
Po otwarciu tusz jest mokry, więc przez pierwsze 3-5 użyć dobrze jest mieć suchą szczoteczkę lub grzebyk do rozczesania do czasu aż nieco przeschnie, by nie sklejał rzęs. Tusz bardzo ładnie wydłużył moje rzęsy niż pogrubił je, co mi bardzo pasuje. Nie lubię sklejonych, grubych rzęs, wole, gdy są po prostu mocno wydłużone. Dokładnie taki efekt daje Badgal Bang. Czytałam opinie na forum Sephory jakoby tusz się kruszył. Ja tego u siebie nie odczułam, nie miałam też problemu z jego zmyciem. Moje ulubione płyny dwufazowe – od PUPA Milano czy Givenchy z łatwością go usuwają.

 

Benefit Cosmetics –  mascara Badgal Bang
U mnie tusz trzyma się na swoim miejscu do wieczora. Nie sprawdzałam czy wytrzyma aż 36 godzin, ale cały dzień stanowczo wystarczy.
Jaki jest efekt stosowania tuszu?
Mnie się podoba. Tusz ma kruczoczarny kolor, niczym smoła, dzięki niemu oczy są mocno podkreślone. Plusem tuszu jest fakt, że po chwili od nałożenia, gdy już wyschnie możemy dodać jeszcze jedną warstwę, by rzęsy były dodatkowo pogrubione.

 

Benefit Cosmetics –  mascara Badgal Bang


Tusz Badgal Bang możecie kupić w Sephora.plKontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Rzęsy nie z tej ziemi – Badgal BANG z Benefit Cosmetics

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *