Sisley – emulsja polecana przez gwiazdy

sisley
O Emulsion Ecologique słyszałam pozytywne opinie już od kilku osób. Ale wiecie jak to jest – nie zawsze pamięta się, żeby coś kupić, albo nie do końca wierzy w to, że coś jest dobre. W końcu dla jednej osoby coś może być cudem, a innej w ogóle nie odpowiadać. Tak to zwykle jest z kosmetykami.
Gdy jednak po raz kolejny zobaczyłam, że jakaś gwiazda na łamach czasopisma zachwala ten produkt i usłyszałam jak sama naocznie mi go poleca miarka się przebrała – wiedziałam, że jest to coś co warto wypróbować na własnej skórze.


Oto moja gwiazda:

sisley

 

Co pisze o Emulsion Ecologique producent?

Zaczęłam stosować emulsję z lekką obawą, że nie spełni bardzo wysokich oczekiwań, jakie jej postawiłam zanim jeszcze ją w ogóle miałam. Niesłusznie. To teraz mój najlepszy eliksir na dzień, który polecam dosłownie każdemu bez względu na wiek.

Co jest w nim takiego, dzięki czemu według mnie warto go stosować?
U mnie działa on jak opatrunek na skórę – po mocnej maseczce, na podrażnioną i wysuszoną cerę jest jak plaster łagodzący. Po spaleniu się słońcem był moją apteczką sos.
Aspekt kojący to jednak tylko jedna z kilku zalet.
Dla mnie najważniejszą funkcją jest leczenie mojej skóry. Moja cera wygląda po nim lepiej, powstaje mniej krostek, cera jest zdrowa, rozświetlona i lśniąca. W dotyku jest bardziej gładka, świetnie nawilżona, ona właściwie wchłania tę emulsję jak gąbka.
Dodatkową funkcją, która mnie przekonała do tego kosmetyku jest konsystencja – lekka, szybko wchłaniająca się, płynna na tyle by z przyjemnością chciało nam się ją aplikować.
Do tego zapach – taki jaki lubię – naturalny i subtelny.
sisley
https://www.sabina.com/fr/soin-visage/1007-emulsion-ecologique-sisley.html


Emulsion Ecologique nie ma minusów, które wpływałyby na jakość produktów i mój odbiór tego kosmetyku. Już dawno żaden kosmetyk nie sprawił, że tak miło zaczynało mi się dzień i tak lubiłam go stosować na co dzień. Zaczęłam stosować maseczkę Sisley – Radiant Glow Expres Mask, o której niedługo również napiszę.


Sisley – Emulsion Ecologique jest dostępna w perfumeriach Douglas na terenie całej Polski.
Opakowanie ma butelkę z dozownikiem o pojemności 125ml


Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

One thought on “Sisley – emulsja polecana przez gwiazdy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *