Super nawilżenie od Yves Rocher – Hydra Vegetal

Yves Rocher – seria nawilżająca Hydra Vegetal
Marka Yves Rocher podesłała mi do wypróbowania linię hiper nawilżającą – Hydra Vegetal. Ucieszyłam się, bo latem bardziej niż zimą moja skóra “pije” wszystko, co dostaje na swoja powierzchnię. Mimo, że wiem o tym, wciąż pije za mało wody i nawilżam organizm od środka. Dlatego tym bardziej jeśli masz podobnie, dobrze jest tym bardziej dbać o nawilżenie od środka…Yves Rocher – seria nawilżająca Hydra Vegetal

 

W skład serii Hydra Vegetal wchodzi odświeżający żel do mycia twarzy, nawilżające mleczko do demakijażu o przyjemnie lekkiej konsystencji (nie przepadam za takimi zawiesiście ciężkimi), tonik nawilżający, rozświetlający peeling do twarzy, żel-krem intensywnie nawilżający 48h o lekkiej formule oraz krem intensywnie nawilżający 48h o bardziej bogatej konsystencji. Całkiem sporo jest tych produktów, dlatego z serii można zbudować sobie pełną pielęgnację.

 

Yves Rocher – seria nawilżająca Hydra Vegetal
Miałam przyjemność używać tej serii niezbyt długo więc nie mogę napisać o długotrwałych efektach używania kremów, mogę jednak śmiało napisać o moich odczuciach i założeniach producenta.
Wiecie, że takie odczucia są zawsze subiektywne i zależą od stanu skóry i oczekiwań konsumenta. Ja wiem, że żaden tonik nie nawilży na tyle, żebym mogła nie używać kremu, albo użyć kremu raz na kilka dni. Tu chodzi o cykliczność, powtarzalność działań, rytuały pielęgnacyjne, o świadomość. O świadomość tego, że o skórę należy dbać codziennie, najlepiej w każdym kroku pielęgnacji.
Hydra Vegetal pozwala nam na to. Od umycia skóry żelem i demakijażu mleczkiem oraz tonikiem aż po samo zakończenie – czyli nałożenie kremu mam wrażenie, że moja skóra jest czysta, świeża i odprężona. Zapach jest przyjemny, nienarzucający się. Za efekt odpreżonej i nawodnionej skóry odpowiada odpowiada roślina – Carpobrotus Edulis, która posiada komórki zdolne do gromadzenia wody. Ze względu na jej wyjątkowe właściwości, Yves Rocher choduje ją w swoich ogrodach w Bretanii. A co najważniejsze – seria Hydra Vegetal nie ma parabenów i olejów mineralnych.

 

Yves Rocher – seria nawilżająca Hydra Vegetal


Jeśli nie wiecie gdzie najlepiej kupić serię Hydra Vegetal, to zapraszam Was na stronę Yves Rocher na której znajdziecie adresy sklepów stacjonarnych YR.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

One thought on “Super nawilżenie od Yves Rocher – Hydra Vegetal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *