Wspomnienie lata z Bath and Body Works

Bath and Body Works
Bath and Body Works Ile razy budząc się o 6.30, gdy za oknem pada deszcz myślałam sobie – no nie, dziś chyba nie wstaje… Wole już nie liczyć. I kiedy na dworze temperatura niebezpiecznie spada w okolice 10 stopni, wstając jest tak samo ciemno jak gdy idę spać, to dla mnie to znak, że muszę rozpieszczać swoje zmysły szczególnie mocno… Muszę przetrwać jakoś okres jesienno-zimowy i przy życiu trzyma mnie perspektywa wyjazdu na wakacje lub wspomnienia słońca, piasku, gorącej plaży z poprzednich wyjazdów. Inaczej pisząc żyje myśląc o samych przyjemnych rzeczach, których najbardziej mi w tym okresie brakuje.

 

Linia Live Fresh Seaside Breeze z najnowszej kolekcji Best Day Ever,

to kwintesencja lata zamknięta w plastikowych pojemnikach. To tak jakbyśmy zamknęli zapach z wakacji w opakowaniu (no dobra, kto nie przywoził piasku w butelce, albo wody, albo wody z piaskiem – kombinacja dowolna – ręka do góry)…
Oprócz ciekawych aplikacji muszelkowych na opakowaniu już sam kolor przenosi nas myślami do ciepłych wybrzeży przy jakimś oceanie. Zapach Live Fresh Seaside Breeze to taka kombinacja zapachu morskich fal z ciepłym powiewem wiatru nad morzem.
Bath and Body Works
https://yankeecandle.pl/8513-tropical-breeze-swieca-duza.html

Szczególnie intensywny morski zapach ma balsam do ciała

Razem z żelem pod prysznic tworzą zgrany duet. Otwarcie to jeden ruch palca, który możemy wykonać nawet przy mokrej dłoni. To mi się podoba, bo w nieidealnym świecie dłoń zwykle jest mokra i śliska, a korki żeli pod prysznic jak na złość nie chcą się tą mokrą ręką dać odkręcić… Brawo BBW za ułatwienie mi życia!

Jakby mało nam było morskiej bryzy podczas kąpieli, w linii mamy mgiełkę zapachową, która o dziwo wytrzymuje na skórze nawet do kilku godzin. Ja spryskałam nią także pościel, żebym podczas snów śniła o wakacjach.

Przysłowiową wisienką na torcie jak dla mnie zawsze są świece. Wyobraźcie sobie czy może być coś lepszego – siedzicie sobie przy barze nad wodą, jest morze i piasek, przyjemna muzyka w głośnikach i Wasz ulubiony drink… Świeca Island Margarita to połączenie zapachu egotycznych owoców z cytrusową domieszką. Jest słodko, ale nie cukierkowo. Z takim zapachem zima mi nie straszna! Jeśli ktoś z Was miał świece BBW, to wie, że palą się wolno, a ich zapach jest dobrze wyważony i długotrwały. Wystarczy chwila, by cały dom wypełnił się ich aromatem.
Bath and Body Works
https://www.ebay.com/itm/403007363143

 


To jest mój zestaw pierwszej pomocy w ponure dni. Wy możecie kupić swój i skomponować go spośród 1 z 5 kompozycji zapachowych – Sweet Escape Strawberry Picnic, Sunshine Days Summer Sunflowers, Get Happy White Peach Sangria, Live Fresh Seaside Citrus oraz Beach Nights Summer Marshmallow. Bath and Body Works
Kolekcja Best Day ever dostępna jest w sklpach Bath and Body Works od 23 września, więc możecie ją już kupić!


Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Wspomnienie lata z Bath and Body Works

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *