Zmywacz jakiego jeszcze nie używałaś

Zmywacz jaki jest każdy widzi. Niby nic wielkiego. Zwykle nie zwracamy uwagi na to jaki kupujemy, bo a) mają podobny zapach, 2) mają to samo przeznaczenie, 3) podobnie kosztują.


Testowałam już zmywacz w płatkach, o którym też napiszę, ale od jakiegoś czasu moje myślenie o zmywaczach zmienił jeden produkt, który sprawił, że polubiłam zmywanie lakierów. I pisze to bez zbędnego słodzenia.

Donegal – Zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mangoZmywacze zwykle śmierdzą intensywnie, trzeba nimi długo trzeć by zmyć lakier, wysuszają płytkę, a do tego są w płynie. To statystyka.
Kilka miesięcy temu odkryłam zmywacz… w żelu. Jak dla mnie sama postać była już miłym zaskoczeniem.
Donegal – Zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mango faktycznie nie śmierdzi jak zmywacze. On wręcz słodko pachnie. Oczywiście czuć woń acetonu, który jest na pierwszym miejscu w składzie, ale nie dusi – mnie właściwie sam aceton nie przeszkadza.

Donegal – Zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mango


Ten zmywacz jest najbardziej wydajnym, jakim miałam. Używam go co najmniej od 4 miesięcy, a pozostało mi jeszcze 1/5 przy częstotliwości zmywania raz na 2-3 dni maksymalnie.


Opakowanie –  wygodne z małą dziurką, zakrętką, plastikowe i lekkie.
Konsystencja – żelowa, gęsta, wystarczy odrobina na płatek
Zapach – słodki, wyczuwam owocową nutę, dosyć mocny i przyjemny ale nie duszący. Żadnej z osób, która przebywała przy mnie w pokoju przy zmywaniu lakieru zapach nie przeszkadzał (a przy standardowych wielokrotnie słyszałam ,że mam zmykać z pokoju, bo “śmierdzi” 🙂
Sposób użycia – Maleńką ilość żelu wycisnąć na płatek kosmetyczny i przyłożyć do paznokcia na ok 5 sekund, następnie delikatnie przetrzeć. Czynność powtórzyć raz jeszcze do całkowitego usunięcia lakieru.
Wydajność – Bardzo wysoka, opakowanie starczy mi na ok 4-5 miesięcy
Cena – ok 6zł/150ml

Donegal – Zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mangoEfekt – szybko zmywa lakier z płytki, nie wysusza skórek i płytki, jest wydajny i wygodny w użyciu. Trzeba jedynie pamiętać by nie wylewać zbyt wiele na płatek, bo szybko się wchłania.


Moja opinia- Niby to tylko zmywacz do paznokci, ale biorąc pod uwagę moje poprzednie doświadczenia ze zmywaczami, ten Donegal Zmywacz w żelu o zapachu mango bije inne zmywacze na głowę .Plus za zapach, konsystencję, wydajność, opakowanie, efekt.

Donegal -Zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mangoJeśli zmywanie paznokci to dla Was trauma albo chcecie sobie uprzyjemnić tę czynność, to polecam Wam ten kosmetyk.
Ciekawa jestem czy Donegal posiada w ofercie inne zapachy tych zmywaczy w żelu.

Donegal – Zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mango

 

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony.

2 thoughts on “Zmywacz jakiego jeszcze nie używałaś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *