Zapach prawdziwego mężczyzny… Dior Sauvage

Dior Sauvage
Dior Sauvage to luksusowy zapach wyjątkowa mieszanka kompozycji balsamowo-drzewnych nut, które dają uczucie prawdziwej swobody. Opracowana przez twórców prestiżowej marki Dior ta zmysłowa i całkowicie unikalna kompozycja powstała z połączenia różnych składników naturalnych, takich jak estragon, lawenda i pieprz syczuański. Ten nietuzinkowy zapach chwytliwie łączy w sobie wszystkie nasze zmysły i daje nam odurzające uczucie relaksu i spokoju.

Dior Sauvage – Elegancja Dla Prawdziwych Mężczyzn

 Zapach obok którego nie przejdę obojętnie jest nowość Diora – Dior Sauvage. Zapach dedykowany dla prawdziwych mężczyzn. Skąd to wiem? Bo twarzą i odwzorowaniem zapachu został nie kto inny jak sam Johnny Depp… Trzeba tłumaczyć coś więcej?

Porwij Sie W Piękną Krainę Drzewna Z Zapachem Diora

Po około 5 latach Dior wprowadził niezwykła nowość i nieźle namieszał w perfumiarskim półświadku dla mężczyzn. Choć ten zapach jest ciężki i typowo męski, to jego fankami jest wiele kobiet (to opinia kilku moich koleżanek i Pani w perfumerii Sephora). Czym zatem nas kusi?

 

Dior Sauvage

Twórcą nowego zapachu jest Francois Demachy. W skład nut głowy wchodzą: pieprz i bergamotka kalambryjska, nutę serca otwiera lawenda, geranium i pieprz syczuański, pieprz różowy, elemi, paczula i moja ulubiona wetyweria. W skład nut bazy wchodzą labdanum, cedr i ambroksan.

Dość Oczywisty, a Jednak Unikalny i Charakterystyczny

 Czemu mnie uwiódł? Z pewnością jest temu “winien” wetiwer lub wetyweria. Cytrusowo-pieprzowy początek bardzo szybko przenosi mnie w krainę drzewna. Wbrew temu co czytałam na kilku perfumiarskich forach ten zapach nie jest ani nudny ani oczywisty. Jest prosty ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nie świdruje nosa tysiącem niepasujących do siebie woni.

Moja opinia na temat Dior Sauvage

To, co mogę śmiało o nim napisać, to to, że jest charakterystyczny. Nie pomylisz go z żadnym innym zapachem, a osobę, która go nosi zapamiętasz na dłużej.

Kontent oraz zdjęcia pozyskane z archwialnej wersji strony – Pracownia Przyjemności.
Autorem i właścielem tekstów jest poprzedni właściciel strony…

2 thoughts on “Zapach prawdziwego mężczyzny… Dior Sauvage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *